ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

אפוקליפסה אינטרנטית?

אל מקבלי ההחלטות באיחוד האירופי ובארצות הברית:

אנחנו קוראות וקוראים לכם להשתמש בכוחכם כדי לא לאפשר אינטרנט לעשירים בלבד, וכדי להבטיח שכל התוכן שמועבר ברשת יזכה ליחס שווה. כשספקי אינטרנט מעדיפים תוכן מסוים על פני האחר ומתפקדים כשומרי סף, הדבר פוגע באופי הפתוח והדמוקרטי של הרשת. אנחנו סומכים עליכם שתגלו מנהיגות עולמית אמיתית ולא תוותרו על הנייטרליות ברשת.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
Please enable Javascript for best performance of this webpage
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

1% של העשירים ביותר עלול לשלוט מעתה על החומרים אליהם נחשף באינטרנט. זה סופו של האינטרנט כפי שאנחנו מכירים אותו, והמשמעות היא מחיקה של ההבטחה הדמוקרטית בחזונם של מייסדי הרשת לכביש מהיר של ידע הפתוח לכולם. הקהילה שלנו מושתתת על החזון הזה, ועושה שימוש ברשת כדי להלחם בשחיתות, להציל חיים ולסייע באמצעות עוצמה אזרחית לארצות שונות בזמן משבר. אבל ארצות הברית והאיחוד האירופי עומדות להעניק לתאגידים העשירים ביותר את הזכות להציג תוכן מהיר, בזמן שכל השאר חסום בחומת תשלום או פשוט מואט. השינוי הזה מאיים על היכולת של אוואז להציג לעולם צילומים של עיתונאי-אזרח מסוריה או לפעול להצלת כדור-הארץ. ההחלטות בנושא משני צדי האוקינוס מתקבלות עכשיו. אבל פעילי רשת, לוחמי חופש ביטוי וחברות האינטרנט הטובות ביותר משיבים מלחמה. אם מליונים מאתנו יצטרפו אליהם עכשיו, נוכל לייצר את הקריאה הרחבה ביותר אי-פעם למען אינטרנט חופשי ודמוקרטי. חתמו עכשיו והפיצו הלאה לכולם/ן.

ספרו לחבריכם

העתיקו את הקישור: