Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

Wpłać

Avaaz.org jest niezależną organizacją non profit zajmującą się organizują kampanii, które sprawiają, że głos obywateli kształtuje procesy decyzyjne na całym świecie.

Nasz praca przynosi efekty – wspólnie wpłynęliśmy na kluczowe decyzje na światowych konferencjach klimatycznych, zorganizowaliśmy demonstracje solidarności z Tybetem, nawoływaliśmy do zakończenia wojny w Iraku, i wpłaciliśmy setki tysięcy dolarów wspierając ruch demokratyczny w Birmie.
< BR>Polegamy całkowicie na darowiznach od osób prywatnych, nie przyjmujemy wsparcia od korporacji ani rządów. Nasz niewielki zespół upewnia się, że nawet najmniejsza darowizna zawędruje bardzo daleko. />

Wpłać teraz korzystając z formularza! Zastanów się nad miesiączną darowizną -- pozwoli nam ona lepiej zaplanować naszą pracę!
Opublikowane: 30 kwietnia 2013