Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

Handel niewolnikami na Synaju

Do tymczasowego prezydenta Egiptu Adly Mansoura, Ministra spraw wewnętrznych Mohameda Ibrahima i Marszałka polowego Abdela Fattah el-Sisi:

Jako obywatele oburzeni straszliwym losem bezbronnych Erytrejczyków, wzywamy państwa do natychmiastowego rozprawienia się z gangami porywającymi i torturującymi ludzi na Pustyni Synaj. Oczekujemy również, że wszyscy uwolnieni otrzymają odpowiednią ochronę i pomoc. Świat nie może milczeć w obliczu tego ohydnego, współczesnego niewolnictwa. Niech Państwo natychmiast położą temu kres!

E-mail:
Przepraszamy, petycja Avaaz wymaga urochomienia javascript w twojej przeglądarce. Please turn on javascript and try again. (Here are some instructions on how to turn on javascript)< BR>
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Haben* była w dziewiątym miesiącu ciąży i zakuta w kajdany, gdy jej oprawcy pobili ją bezlitośnie żądając 35 000 USD okupu od jej męża. Haben urodziła dziecko w niewoli, pośród innych przerażonych więźniów, a do przecięcia pępowiny miała tylko zardzewiały kawałek metalu. To niewiarygodne, że takie rzeczy mają miejsce w 2014 roku!

Cudem Haben przeżyła – lecz jest jedną z tysięcy mieszkańców Wschodniej Afryki, którzy zostają porywani przez handlarzy ludźmi i torturowani na egipskim półwyspie Synaj aż ich zrozpaczone rodziny płacą olbrzymie okupy, by odzyskali wolność. Jeśli uda nam się dać władzom Egiptu do zrozumienia, że świat wie o tym straszliwym procederze i niszczy on reputację turystyki Synaju jako „Riwiery Morza Czerwonego”, to możliwe, że zajmą się tymi handlarzami i uwolnią niewolników.

Każda godzina, którą ci mężczyźni, kobiety i dzieci spędzają w niewoli, to o godzinę za długo. Podpisz naszą naglącą petycję i prześlij dalej. Kiedy zbierzemy milion podpisów, Avaaz rozpęta burzę medialną, aby zmusić władze Egiptu do działania.

*Haben to pseudonim, ale jej przypadek jest prawdziwy.

Powiadom znajomych

Udostępnij link tej kampanii na Twitterze, Skypie lub Facebooku: