Zakazać handlu końską krwią

Do Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej i Rady UE:

Wzywamy do zakazania importu do UE jakichkolwiek towarów wyprodukowanych przy użyciu metod powodujących cierpienie zwierząt. Jako światowy lider w dziedzinie ochrony praw zwierząt, Europa powinna przestrzegać własnych standardów także wtedy, gdy dotyczy to produktów z importu.
Przepraszamy, petycja Avaaz wymaga urochomienia javascript w twojej przeglądarce. Please turn on javascript and try again. (Here are some instructions on how to turn on javascript)< BR>
Avaaz.org chroni Twoją prywatność i będzie Cię informować o tej i innych kampaniach.

Do Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej i Rady UE:
"Wzywamy do zakazania importu do UE jakichkolwiek towarów wyprodukowanych przy użyciu metod powodujących cierpienie zwierząt. Jako światowy lider w dziedzinie ochrony praw zwierząt, Europa powinna przestrzegać własnych standardów także wtedy, gdy dotyczy to produktów z importu."

Czytaj dalej:

To brzmi jak historia z horroru: maszyny wysysają krew z setek ciężarnych klaczy. Niektóre zwierzęta padają i giną z wycieńczenia. Ale możemy to powstrzymać. Teraz!

Na przemysłowych torturach koni korzystają europejskie koncerny farmaceutyczne – wykorzystują ich krew do przyspieszania hodowli zwierząt na mięso. Unia Europejska obiecała podjęcie pewnych kroków, jednak do tej pory bezczynnie czeka.

Ale konie nie muszą dłużej ginąć! Za kilka dni spotkają się europejscy ministrowie. Niech siła naszych głosów wybrzmi w całej UE. Razem wezwijmy do zakazu makabrycznego handlu końską krwią. Dołącz i prześlij nasz apel wszystkim znajomym. Niech wszyscy o tym usłyszą!


Powiadom znajomych

Udostępnij link tej kampanii na Twitterze, Skypie lub Facebooku: