Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

Nie zbrojcie Arabii Saudyjskiej

Do przywódców Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Francji i innych państw, które realizują umowy o dostarczaniu broni do Arabii Saudyjskiej:

W obliczu zamordowania Dżamala Chaszodżdżiego i potwornej wojny, jaka trwa w Jemenie, wzywamy do niezwłocznego wstrzymania sprzedaży broni do Arabii Saudyjskiej. Nie wolno nam odwracać wzroku, gdy saudyjski reżim popełnia zbrodnie tej wagi. Nadszedł czas, by przestać wspierać Arabię Saudyjską militarnie i zażądać realnych reform w tym kraju.

E-mail:
Przepraszamy, petycja Avaaz wymaga urochomienia javascript w twojej przeglądarce. Please turn on javascript and try again. (Here are some instructions on how to turn on javascript)< BR>
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Dżamal Chaszodżdżi wszedł do saudyjskiego konsulatu, by uzyskać zezwolenie na ślub z ukochaną narzeczoną. Obcięto mu głowę, a jego ciało pocięto na kawałki piłą do kości.

Skandal, jaki wywołała ta potworna zbrodnia może stać się impulsem do trwałych zmian w Arabii Saudyjskiej.

Choć saudyjski książę koronny Muhammad ibn Salman dba o wizerunek postępowego przywódcy, zrzuca bomby na dzieci i więzi blogerów… A teraz prawdopodobnie wydał rozkaz zamordowania dziennikarza w tak okrutny sposób. To nie umiarkowany lider”. To barbarzyńca.

Świat wreszcie to dostrzegł. Niemcy ogłosiły zawieszenie sprzedaży broni do Arabii Saudyjskiej, dopóki prawda o morderstwie nie wyjdzie na jaw. Kontrakty na sprzedaż broni to najlepszy sposób oddziaływania na Saudów. W Wielkiej Brytanii, Francji i Kanadzie rośnie presja – jeśli kolejne kraje pójdą w ślad za Niemcami, może to zmusić Arabię Saudyjską do realnej zmiany, a nawet odejścia samego księcia. Podpisz apel i pokaż, że świat ma już dość barbarzyństwa.

Powiadom znajomych

Udostępnij link tej kampanii na Twitterze, Skypie lub Facebooku: