Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

Polska: Każda miłość jest równie ważna!

Członkowie Polskiego Parlamentu:

Wspierając propozycję Anny Grodzkiej, pierwszego transseksualnego członka polskiego parlamentu, wzywamy Cię do zalegalizowania związków partnerskich w Polsce. Partnerstwo dwojga kochających się ludzi powinno zostać uznane niezależnie od orientacji seksualnej.

E-mail:
Podaj swój numer telefonu, jeśli chcesz kontaktować się z nami przez telefon lub sms
Przepraszamy, petycja Avaaz wymaga urochomienia javascript w twojej przeglądarce. Please turn on javascript and try again. (Here are some instructions on how to turn on javascript)< BR>
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Do tej pory polskie prawo ślepo ignorowało związki milionów kochających się Polaków. Taki system prawny jest nie tylko niesprawiedliwy, ale również niezgodny z zasadami demokracji. Możemy tę sytuację zmienić w przyszłym tygodniu: polscy posłowie mogliby wreszcie sprawić, że tysiące zakochanych w sobie polskich par mogłoby stanąć na równi z resztą społeczeństwa i korzystać z prawa, które przysługuje nam wszystkim!

Wnioski te mają na celu uznanie związków cywilnych wsród par - niezależnie od ich orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej. Prawne uznanie kochających się par, które zasługują na równe traktowanie jest bardzo dużą szansą dla polskiej społeczności LGBT. Nawet jeśli wnioski te są dalekie od osiągnięcia legalizacji małżeństwa, są w stanie umożliwić parom podejmowanie ważnych wspólnych decyzji, które dotyczą ich zdrowia, finansów, i przyszłości - decyzji, do których pary homoseksualne powinny mieć prawo.

Zostało nam już tylko kilka dni. Nowa ustawa zezwalałaby na związek dwojga kochających się ludzi i pozwalałaby parom tej samej płci wspierać się nawzajem i wspólnie budować swoją przyszłość. Podpisz teraz i przekonaj polskich posłów do opowiedzenia się za legalizacją związków partnerskich i związków zakochanych w sobie Polaków.

Uwaga: Portal ten zawierał wcześniej informacje o tym, że pary homoseksualne w Polsce nie były upoważnione do wspólnego posiadania domu lub odwiedzin swoich partnerów w szpitalach. Byly to nieprawdziwe informacje - w rzeczywistości, kwestie prawne związane są z brakiem uprawnień do podejmowania decyzji w sprawach wypadków medycznych, dostępu do dokumentacji medycznej oraz dyskryminacji w sprawach spadkowych. Strona ta została zaktualizowana, a niezgodnosci wyeliminowane.
Opublikowane: 17 lipca 2012

Powiadom znajomych

Udostępnij link tej kampanii na Twitterze, Skypie lub Facebooku: