Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

Buduj z nami społeczność Avaaz

Przekonanie Benettona do wypłacenia odszkodowań ofiarom katastrofy w Rana Plaza. Wywalczenie sprawiedliwości dla 16-letniej zgwałconej Kenijki. 2,6 miliona dolarów zebranych na odbudowę po trzęsieniu ziemi w Nepalu. Przekonanie liderów grupy G7 do deklaracji odejścia od paliw kopalnych... Razem odnosimy niesamowite zwycięstwa! Jeśli nadal będziemy wierzyć w siebie nawzajem i angażować się na coraz większą skalę, nic nie powstrzyma zmiany, którą tworzymy. Zmiany świata na lepsze. Ale potrzebujemy do tego Twojego wsparcia.

Wesprzyj nas już teraz korzystając z formularza po prawej stronie. Rozważ wpłaty cykliczne – to pozwoli zaplanować naszą pracę na cały rok.

Avaaz tym różni się od innych organizacji, że to wy w pełni decydujecie o naszej działalności i ją finansujecie. Każda z naszych kampanii jest najpierw testowana przez społeczność. Jeśli nasi członkowie nie wspierają jakiegoś pomysłu, szukamy następnych propozycji.

Biorąc pod uwagę, że 100% naszych funduszy pochodzi z niewielkich darowizn, Avaaz może być jedną z najbardziej transparentnych i demokratycznych organizacji walczących o zmianę na świecie. Wspólnie zbudowaliśmy coś bardzo cennego. Dziękujemy za wasze wsparcie.