Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

Powiedz naszym politykom, żeby uratowali europejski plan dla uchodźców!

Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Dziękujemy za dołączenie do naszej kampanii! Teraz zwiększmy jej oddziaływanie i wyślijmy lawinę wiadomości do Premier Ewy Kopacz oraz Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Piotra Stachańczyka, jeszcze przed przyszłotygodniowym, decydującym szczytem.

Użyj okienka po prawej stronie, by powiedzieć im, że Polacy i Polki oczekują pewnego i humanitarnego planu dla migrantów. Poniżej znajdziesz przykładowe wiadomości, ale pamiętaj, że najlepszy efekt dają te pisane prosto z serca!

  • Obchodzi mnie los i bezpieczeństwo TYSIĘCY rodzin, które uciekają przed wojną i głodem, by znaleźć bezpieczną przystań w Europie.
  • Wzywam Panią/Pana nie do blokowania, ale do udzielenia poparcia dla ambitnego i wiążącego systemu rozmieszczenia i wspierania ludzi szukających schronienia.
  • Historia nas uczy, że my, Polacy, sami doświadczaliśmy ciężkiego losu uchodźców. Ale też wielokrotnie spotykaliśmy się z gościnnością i akceptacją w wielu miejscach na świecie. Dziś nasza kolej! Pokażmy, że obchodzi nas cudze cierpienie.
  • Liczę na Pani/Pana pracę z Komisją i wszystkimi rządami UE, aby przyszłotygodniowy szczyt przegłosował przemyślaną i humanitarną politykę migracyjną.

Powiadom znajomych

Udostępnij link tej kampanii na Twitterze, Skypie lub Facebooku: