Продолжая пользоваться сайтом, Вы принимаете Политику конфиденциальности Авааз, в которой разъясняется, как могут быть использованы Ваши данные и как обеспечивается их защита.
Понятно
Мы используем cookies, чтобы лучше понимать, как люди пользуются нашим сайтом. Это помогает нам обеспечивать наилучший пользовательский опыт для вас. Вы можете ознакомиться с нашей политикой Cookies.
ОК
Депутатам Європарламенту: народ України просить ввести санкції проти Порошенка.

Депутатам Європарламенту: народ України просить ввести санкції проти Порошенка.

1,992 подписали петицию. Давайте соберем  100,000
1,992 Сторонники

Закрыть

Подписать

,
Нажав "Далее", Вы даете согласие на получение электронных сообщений от Авааз. Наша Политика конфиденциальности направлена на защиту ваших личных данных и объясняет, как они могут использоваться. Вы можете отписаться в любое время.
Эта петиция была создана пользователем Олександр ., чье мнение может не совпадать с мнением сообщества Авааз.
Олександр .
создал эту петицию с обращением к
Депутатам Європарламенту
Товариство, як ви оцінюєте шанси країни, яка посідає перше місце в рейтингу найбільш корумпованих країн Європи отримати запрошення від Євросоюзу увійти до їх складу? Отож ...

Тепер розумієте чому ця петиція так важлива для всіх нас, для наших дітей і для майбутнього України?

Порошенко ‐ олігарх. У будь‐якого олігарха слабке місце, його "ахіллесова п'ята" ‐ це його бізнес.

Ми збираємо підписи під петицією до депутатів Євросоюзу з проханням ввести санкції проти бізнесу Порошенка, який вiн, за вимогою Української Конституції, був зобов'язаний (!!!) продати ще у 2014 році. Конституція України це що? Якийсь збірник рекомендацій? Конституція ‐ це головний закон України!

Чому ми цього просимо у Євросоюзу? Тому, що при Порошенко Україна посіла ганебне перше місце в рейтингу найбільш корумпованих країн Європи (Росія на другому місці) і це після Революції Гідності! ГIДНОСТI, Карл!!! Та герої Небесної Сотні у трунах перевертаються від такої ганьби!

Якщо поставити олігарха в таку ситуацію, коли йому доведеться вибирати між власним бізнесом і збагаченням "любих друзів", то олігарх не роздумуючи зрадить інтереси "любих друзів" і почне рятувати свій власний бізнес. Санкції проти бізнесу Порошенка ‐ це єдиний спосіб змусити його припинити саботувати боротьбу з корупцією в Україні.

Тому, якщо серед читаючих цю петицію є справжні патріоти України, то ми просимо кожного з вас підписати петицію, скопіювати посилання на петицію (важливо!) і переконати всього 2‐х своїх друзів також її підписати. Що це дасть?

100 людей запросять ‐ 200
200 людей запросять ‐ 400
400 людей запросять ‐ 800
800 людей запросять ‐ 1600
1600 людей запросять ‐ 3200
3200 людей запросять ‐ 6400
6400 людей запросять ‐ 12800
12800 людей запросять ‐ 25600
25600 людей запросять ‐ 51200
51200 людей запросять ‐ 102400

Бачите? Ми можемо зібрати необхідну кількість підписів всього за кілька днів і зараз дуже багато залежить від того, хто ви: байдужий до долі України обиватель або її вірний син чи донька, яким небайдужа доля Батьківщини. Слава Україні!

Хто ми? Ми ‐ УНП (українські націонал‐патріоти) ‐ https://www.facebook.com/unp.ukr