Продолжая пользоваться сайтом, Вы принимаете Политику конфиденциальности Авааз, в которой разъясняется, как могут быть использованы Ваши данные и как обеспечивается их защита.
Понятно
Мы используем cookies, чтобы лучше понимать, как люди пользуются нашим сайтом. Это помогает нам обеспечивать наилучший пользовательский опыт для вас. Вы можете ознакомиться с нашей политикой Cookies.
ОК
Крупнейшее в мире сообщество онлайн кампаний для изменения мира

Депутатам партії "Батьківщина": Приберіть здоровенні обличчя Тимошенко з нашої Йолки!

Депутатам партії "Батьківщина": Приберіть здоровенні обличчя Тимошенко з нашої Йолки!
  
  

 


Почему это важно

Шановні депутати партії "Батьківщина", будь ласка, приберіть портрети Юлії Володимирівни з євромайдану і не чіпляйте їх знов.

Величезні портрети на "Йолці" та біля сцени дратують значну частину майданівців, закривають істинно-народні знамена з різних куточків України та негативно впливають на бажання долучитися до Майдану багатьох нейтральних українців!

Не Юлія Тимошенко, і не опозиція зібрала цих безстрашних і свідомих громадян на Майдані, а спільне прагення жити у цивілізованому громадянському суспільстві!

Тому, дорога опозиція, не примазуйте свого ідола до нашого народного протесту. Зніміть це, будь ласка! Знайте міру в своєму бажанні самопіару за рахунок ініціативних людей.

ps: Навіть просто з естетичної точки зору подібне "прикрашання" — це потворно.

pps: Це недешевий принт. Логічне питання, чому ці гроші не пішли на актуальні потреби протестувальників?


Опубликовано Декабрь 12, 2013
Сообщить о нарушении
Нажмите, чтобы скопировать: