Zamknąć obozy tortur dla gejów

Do prezydenta Władimira Putina i władz rosyjskich:

My, obywatele i obywatelki z całego świata, żądamy zaprzestania ataków na homoseksualistów w Czeczenii. Waszym obowiązkiem jest stanie na straży sprawiedliwości i tolerancji.
Przepraszamy, petycja Avaaz wymaga urochomienia javascript w twojej przeglądarce. Please turn on javascript and try again. (Here are some instructions on how to turn on javascript)< BR>
Avaaz.org chroni Twoją prywatność i będzie Cię informować o tej i innych kampaniach.

Do prezydenta Władimira Putina i władz rosyjskich:
"My, obywatele i obywatelki z całego świata, żądamy zaprzestania ataków na homoseksualistów w Czeczenii. Waszym obowiązkiem jest stanie na straży sprawiedliwości i tolerancji."
Więcej informacji:

Czeczenia poluje na gejów i umieszcza ich w obozach tortur. Wygląda to dokładnie tak, jak brzmi – mężczyźni są zmuszani prądem i torturami do ujawniania nazwisk kolejnych gejów. Niektórzy z nich są bici na śmierć.

Polowanie na homoseksualistów i umieszczanie ich w obozach przypomina najgorsze praktyki Nazistów. Nie da się o tym myśleć bez smutku i wściekłości. Ale mamy plan, by to powstrzymać.

Avaaz wesprze odważnych, lokalnych aktywistów i nagłośni sprawę w mediach, a potem wykorzysta oburzenie całego świata, aby wymusić zakończenie tego horroru. Podpisz poniższą petycję i powiedz wszystkim znajomym. Niech będzie nas milion.

Powiadom znajomych

Udostępnij link tej kampanii na Twitterze, Skypie lub Facebooku: