Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem

RUCH AVAAZ:

0
członków na świecie

Podpisują w tej chwili

Lekarstwo dla naszej planety

15 tysięcy naukowców właśnie ogłosiło „alarm dla ludzkości”: nasza planeta nie wytrzyma, jeśli nie przestaniemy jej zanieczyszczać. Ale istnieje pewien niesamowity plan, który może nas uratować. Pomóż nam go wdrożyć!

Przyłącz się do kampanii

Napisz własną petycję

Nowa strona Petycji Obywatelskich Avaaz pozwala każdemu uruchomić własną kampanię korzystając z narzędzi Avaaz -- w ten sposób obywatele na całym świecie mogą teraz zmieniać świat na lepsze na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Korygowanie dezinformacji w sieci

Avaaz bada dezinformację rozpowszechnianą na Facebooku, YouTube i na innych platformach. O naszej kampanii zrobiło się głośno! Przeczytaj nasz raport o dezinformacji w związku z epidemią Covid-19 i o rozwiązaniach, jakie proponujemy (w j. angielskim).

CENTRUM AVAAZ DS. DEZINFORMACJI

Nasza społeczność

Kampanie

Photo

Nowa era dla klimatu

Paryska umowa klimatyczna to największe do tej pory zwycięstwo w walce ze zmianą klimatu i niezwykłe osiągnięcie ludzkiej solidarności. A nasza globalna, obywatelska mobilizacja była motorem jego realizacji. A było to tak...

Zobacz więcej zwycięstw

Deklaracja rzetelności