עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

תנו לתמונה לדבר

התמונה הנכונה יכולה לומר כל-כך הרבה במבט אחד. תמונות יכולות להכניס חיים בקמפיין, למשוך תשומת לב ולהניע אנשים לפעולה. הנה המרכיבים הנפוצים של תמונות קמפיין מצוינות, מתוך מאות דוגמאות ובדיקות:

1. חיבור לסיפור האנושי - התמקדו באדם אחד


המשבר הכלכלי באירופה עלול לגלוש לפרטים טכנים ומבלבלים, וההמונים שלוקחים חלק במחאה יכולים בקלות להפך לסיפור, במקום מה שהם מוחים נגדו. בזכות ההתמקדות בילדה, התמונה מתייחסת להשלכות של ההחלטה הכלכלית על העתיד שלה ועל החלומות שלה.

2. לשקף את הקמפיין


הפגיעות של הילדים שחשופים לאלימות חסרת ההיגיון של פצצות המצרר, היא הנרטיב המרכזי של הקמפיין הזה - וכל זה עולה בבירור מהתמונה .

3. הראו את היקף הבעיה


וואו. העצים האלו נראים ענקיים, וכל-כך הרבה מהם כרותים. התמונה הזו מבהירה את ההיקף העצום של ההרס הסביבתי המתרחש בברזיל, והופכת משהו שמתרחש אי-שם - הרס האמזונאס - לעניין קונקרטי (שאתם רוצים לעצור!).

4. הכניסו את הנמענ/ת


הצגת תמונת הנמענ/ת בתמונת הקמפיין שלכם, היא דרך מצוינת לוודא שהם מרגישים את הלחץ באופן אישי - אף אחד לא אוהב לספוג ביקורת ציבורית .

5. בחרו משהו נעים לעין


הצבעים והאור בתמונה הזו מהפנטים - ים האנשים באדום, כתום ובצהוב משדר עוצמה וחום.

6. הראו ניגוד


זה פשוט נראה לא נכון - משטרה חמושה מול נשים, ילדים ותינוק ערום. הניגוד כאן הוא אבסורד מוחלט, שמדגיש את אי הצדק בסיטואציה ואת הפער בין המוחים לבין תגובת הממשלה.

7. שינוי משמעות ומיתוג מחדש


קחו סמל שכולם מכירים ושנו אותו כדי שיתאים למסר של הקמפיין שלכם.

8. תמונות אלימות הן לא תמיד הרעיון הכי טוב


תמונות מחרידות הן אולי בעלות עוצמה רגשית, אבל עלולות להסיח את דעתם של אנשים מהעצומה או לגרום להם לרצות לעזוב את הדף. התמונה הזו, של הפילים המלכותיים, עזרה לעצומה נגד ציד פלים הרבה יותר מאשר תמונה של פיל מדמם למוות.