עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

בחירת תמונה

תנו לתמונה לדבר

התמונה הנכונה יכולה לומר כל-כך הרבה. תמונות יכולות להכניס חיים בקמפיין, למשוך תשומת לב ולהניע אנשים לפעולה. הנה המרכיבים הנפוצים של תמונות קמפיין מצוינות, מתוך מאות דוגמאות ובדיקות:

1. חיבור לסיפור האנושי - התמקדו באדם אחדהמשבר הכלכלי באירופה עלול לגלוש לפרטים טכנים ומבלבלים, וההמונים שלוקחים חלק במחאה יכולים בקלות להפוך להיות הסיפור, במקום מה שהם מוחים נגדו. בזכות ההתמקדות בילדה, התמונה מתייחסת להשלכות של ההחלטה הכלכלית על העתיד שלה ועל החלומות שלה.

2. לשקף את הקמפייןהפגיעות של הילדים שחשופים לאלימות חסרת ההיגיון של פצצות המצרר, היא הנרטיב המרכזי של הקמפיין הזה - וכל זה עולה בבירור מהתמונה.

3. הראו את היקף הבעיהוואו. העצים האלו נראים ענקיים, וכל-כך הרבה מהם כרותים. התמונה הזו מבהירה את ההיקף העצום של ההרס הסביבתי המתרחש בברזיל, והופכת משהו שמתרחש אי-שם - הרס האמזונאס - לעניין קונקרטי (שאתם רוצים לעצור!).

4. הכניסו את הנמענ/תהצגת תמונת הנמענ/ת בתמונת הקמפיין שלכם, היא דרך מצוינת לוודא שהם מרגישים את הלחץ באופן אישי - אף אחד לא אוהב לספוג ביקורת ציבורית.

5. בחרו משהו נעים לעיןהצבעים והאור בתמונה הזו מהפנטים - ים האנשים באדום, כתום ובצהוב משדר עוצמה וחום.

6. הראו ניגודזה פשוט נראה לא נכון - משטרה חמושה מול נשים, ילדים ותינוק ערום. הניגוד כאן הוא אבסורד מוחלט, שמדגיש את אי הצדק בסיטואציה ואת הפער בין המוחים לבין תגובת הממשלה.

7. שינוי משמעות ומיתוג מחדשקחו סמל שכולם מכירים ושנו אותו כדי שיתאים למסר של הקמפיין שלכם.

8. תמונות אלימות הן לא תמיד הרעיון הכי טובתמונות מחרידות הן אולי בעלות עוצמה רגשית, אבל עלולות להסיח את דעתם של אנשים מהעצומה או לגרום להם לרצות לעזוב את הדף. התמונה הזו, של הפילים המלכותיים, עזרה לעצומה נגד ציד פלים הרבה יותר מאשר תמונה של פיל מדמם למוות.
הקהילה המקוונת הגדולה והיעילה בעולם לקמפיינים לשינוי חברתי