עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

לעזרה

איך לקדם את העצומה שלכם

שתפו את העצומה שלכם עם העולם

אחד היתרונות של עצומה מקוונת, הוא היכולת לשתף אותה עם המון אנשים תוך זמן מאוד קצר. זה פשוט - ככל שתספרו ליותר אנשים על העצומה שלכם, ככה תשיגו יותר חתימות. מתחת מופיעות הדרכים העיקריות להפיץ את העצומה. סביר שהחברים שלכם יגיבו למשהו שהם יתקלו בו שוב ושוב, כך שכדאי להשתמש בכמה שיותר מהשיטות האלו ולא לבחור רק אחת.

הדוא״ל הוא החבר הכי טוב שלכם

דוא״ל הוא הדרך הכי טובה לגרום לאנשים לחתום על עצומה שלך. זה עמוד השדרה של ההצלחה של אוואז - לאורך השנים, יותר אנשים חתמו על עצומות של אוואז אחרי שקיבלו אותן בדוא״ל ממישהו שהם מכירים, מאשר בכל דרך אחרת. בדוא״ל אפשר לפנות לאנשים ישירות ולספר להם את כל הסיפור, בלי הגבלה של 140 תווים.

רשתות חברתיות מפיצות את המסר

פרסום בפייסבוק ובטוויטר הוא כנראה הדרך הכי קלה לשתף את העצומה שלכם עם כל מי שאתם מכירים. בטוויטר - ודאו שאתם משתמשים בכל תיוג שעשוי לעזור למשוך את תשומת הלב של הנמענ/ת שלכם ובכל תיוג טרנדי רלוונטי שיחשוף את הציוץ שלכם לאנשים שמתעניינים בנושא. ובקשו מהחברה הזו, שיש לה פי עשר יותר עוקבים מאשר לכם להפיץ את הציוץ שלכם ;)

הצטרפו לשיחה ברשת

יש הרבה דרכים לפרסם מידע ברשת. נסו לפרסם בבלוג שלכם, או כפוסט אורח בבלוג של מישהו אחר. ככה תוכלו לפרט הרבה יותר, אפילו יותר מאשר בדוא״ל. כתבו פוסט בנימה אישית, הוסיפו קישורים, טבלאות ועוד. אולי לארגון שאתם שייכים אליו יש אתר, ותוכלו לפרסם את העצומה שם. אם אתם נתקלים בסיפור חדשותי בנושא שלכם. אתם יכולים להדביק קישור לעצומה בתגובות לאותו סיפור - הקוראים עשויים לבקר בעמוד העצומה, והכתב/ת תיחשף לקמפיין שלכם.

ייעול ביזבוז הזמן

כולנו עושים את זה - גוללים למעלה ולמטה על רשימת הקשר שלנו, כדי לראות על מה אנשים מדברים. בין אם זה בסקייפ, ג׳י-צ׳אט או כל שירות אחר. אם תדביקו קישור ולצידו מסר אישי בהודעת הסטטוס שלכם, לפחות יהיה לאלו שמבזבזים את הזמן בשיטוט בחיים שלכם משהו מועיל לעשות.

אתרו תחומי עניין רלוונטים בפורומים ורשימות תפוצה

חלק מהאתגר בלהפיץ את העצומה שלכם, זה למצוא אנשים שהנושא חשוב להם. היכרות עם הדרכים שבהם אנשים כבר התחברו על בסיס תחומי עניין משותפים עשוי לעזור לכם, במקום להמציא מחדש את הגלגל. חישבו על כל רשימות התפוצה שאליהן אתם שייכים שעשויות להיות רלוונטיות (ארגון, קבוצת ספורט, התאגדות מקצועית וכדומה). לחלופין, נסו לחפש רשימות ברשת שעוסקות בנושא שלכם. גם פורומים ואתרים שמוקדשים לדיון בנושא מסוים הם מקום טוב לבדוק. סביר שאתם לא מכירים אף אחד שנמצא ברשימות האלו, אבל זה דבר טוב - איתור אנשים שמעולם לא פגשתם, אבל מתעניינים בנושא שלכם, הכרחי להגדלת מספר החתימות על העצומה.

...וכמובן...

התמקדו בעצומה שלכם!

רעיונות טובים נוטים לקדם את עצמם. זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל הדרך הכי טובה להגדיל את מספר החתימות, היא לפתוח עצומה עם מסר חזק. ולמרות שההפצה שאתם עושים הכרחית כדי שהעצומה תתחיל להתגלגל, העצומה שלכם תהפוך לנושא חם ברגע שאנשים שאתם לא מכירים יתחילו לשלוח אותה לרשימות התפוצה שלהם. דברים קטנים כמו חידוד הכותרת, ניסוח של ציוץ שנון או בחירה של תמונה טובה, יכולים לעזור מאוד להפצה של העצומה. אל תכנסו למירוץ אובססיבי אחרי העצומה המושלמת עוד לפני שהשגתם אפילו חתימה אחת, אבל שימרו על ערנות כדי למצוא דרכים לשפר אותה.