Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Chcemy zwiększyć częstotliwość autobusów Linii 742 i zmienić je na 12m lub 15m.

Chcemy zwiększyć częstotliwość autobusów Linii 742 i zmienić je na 12m lub 15m.

1 podpisało. Niech będzie nas
50 podpisało

Zamknij

Potwierdź swój podpis

,
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób możemy ich używać. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. Jeśli mieszkasz w USA i nie masz ukończonych 13 lat lub mieszkasz w innym kraju i nie masz ukończonych 16 lat, uzyskaj najpierw zgodę rodzica lub opiekuna, zanim przejdziesz dalej.
Tę petycję utworzył/a Adam J.. Petycja nie musi odzwierciedlać poglądów społeczności Avaaz.
Adam J.
kieruje swoją petycję do:
Gmina Konstancin Jeziorna i Gmina Góra Kalwaria
Podpisując tą petycję chcemy przekazać naszym władzom że chcielibyśmy częstszych kursów Linii 742 żeby w godzinach szczytu jeździły co 30 min a nie co godzinę jak dotychczas. Kursy można zwiększyć za pomocą puszczenia mniejszych autobusów! (12m lub 15m). Dzięki temu będziemy mieli częściej autobusy na południu gminy Konstancin Jeziorna oraz w gminie Góra Kalwaria! W naszej petycji chodzi też o zwiększenie kursów w weekend aby jeździł co godzinę i można to także zmienić. Naszym pomysłem jest także zmniejszenie taboru z 18m na 10m lub 8,5m! Zmniejszając wielkość autobusów unikniemy tak zwanych pustych kursów.
Opublikowane (Aktualizacja )