Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Komisja Kultury i Nauki Rady Miejskiej Wrocławia: Chcemy budowy pomnika Hana Solo na rondzie przy Porcie Lotniczym Wrocław!

Komisja Kultury i Nauki Rady Miejskiej Wrocławia: Chcemy budowy pomnika Hana Solo na rondzie przy Porcie Lotniczym Wrocław!

1 podpisało. Niech będzie nas
50 podpisało

Zamknij

Potwierdź swój podpis

,
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób możemy ich używać. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. Jeśli mieszkasz w USA i nie masz ukończonych 13 lat lub mieszkasz w innym kraju i nie masz ukończonych 16 lat, uzyskaj najpierw zgodę rodzica lub opiekuna, zanim przejdziesz dalej.
Tę petycję utworzył/a Arkadiusz K.. Petycja nie musi odzwierciedlać poglądów społeczności Avaaz.
Arkadiusz K.
kieruje swoją petycję do:
Komisja Kultury i Nauki Rady Miejskiej Wrocławia
Han Solo, jako kluczowa postać świata Gwiezdnych Wojen (filmy, animacje, książki, seriale, gry, komiksy, itd.) jest nieodłącznym elementem współczesnej popkultury, jedną z najbardziej rozpoznawalnych fikcyjnych postaci na świecie. Zamiast wydawać miliony na zdjęcia Marylin Monroe czy stawiać kolejne pomniki tym samym osobom, lub postaciom, których nikt dzięki nim nie zacznie kojarzyć, możemy wspólnie stworzyć coś świeżego i wyjątkowego na skalę całego świata.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1539502096349189/
Opublikowane (Aktualizacja )