Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Pozostawienie linii 527 na obecnej trasie

Pozostawienie linii 527 na obecnej trasie

1 podpisało. Niech będzie nas
50 podpisało

Zamknij

Potwierdź swój podpis

,
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób możemy ich używać. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. Jeśli mieszkasz w USA i nie masz ukończonych 13 lat lub mieszkasz w innym kraju i nie masz ukończonych 16 lat, uzyskaj najpierw zgodę rodzica lub opiekuna, zanim przejdziesz dalej.
Tę petycję utworzył/a Katarzyna D.. Petycja nie musi odzwierciedlać poglądów społeczności Avaaz.
Katarzyna D.
kieruje swoją petycję do:
ZTM
W imieniu własnym oraz mieszkańców Zielonej Białołęki, wnosimy o pozostawienie linii 527 na obecnej trasie tj. OS. DERBY - > Esperanto. Oczywiste jest to iż metro jest niezbędne, natomiast mylne jest uszczęśliwianie wszystkich pasażerów na siłę. Wiele osób dojeżdża m.in. do pracy od pętli do pętli, wobec czego skrócenie linii tylko i wyłącznie do metra Trocka jest dużym utrudnieniem.

Szanowni Państwo, w związku z zaplanowanym spotkaniem z dyrektorem ZTM w dniu 7.10.2019 r., w sprawie przywrócenia Lini 527 na dawną trasę, bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam przedstawić statystyki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa podpisała już petycję, jednak z informacji jakie posiadamy, nie wystarcza to ZTM. Prosimy o udostępnienie ankiety jak największej liczbie osób. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSejrE9vCB9UXkkA-gmSEHAQmGg6MUbbo_1uzpKNpLNDVWTvfw/viewform?usp=sf_link

Opublikowane (Aktualizacja )