Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Korki na skrzyżowaniu Wawrów -Różanki -Wojcieszyce-Gorzow

Korki na skrzyżowaniu Wawrów -Różanki -Wojcieszyce-Gorzow

1 podpisało. Niech będzie nas
50 podpisało

Zamknij

Potwierdź swój podpis

,
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób możemy ich używać. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. Jeśli mieszkasz w USA i nie masz ukończonych 13 lat lub mieszkasz w innym kraju i nie masz ukończonych 16 lat, uzyskaj najpierw zgodę rodzica lub opiekuna, zanim przejdziesz dalej.
Tę petycję utworzył/a Halina C.. Petycja nie musi odzwierciedlać poglądów społeczności Avaaz.
Halina C.
kieruje swoją petycję do:
Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad w Zielonej Gorze

​W związku z informacją o projektowaniu i  budowieronda na skrzyżowaniu  drogi powiatowej  nr 1406 F z drogą krajową  Nr 22 i przybliżonym terminem realizacji budowy 2026 – 2028 roku ( Załącznik Nr 1 ) w imieniu mieszkańców Wawrowa , Różanek i Wojcieszyc prosimy o wykonania w jak najszybszym czasie tymczasowej zmiany organizacji ruchu na w/w skrzyżowaniu Zmiana ta ma mieć charakter organizacji takiej jak występuje na rondzie aby usprawnić i jednocześnie zapobiec wypadkom na tym skrzyżowaniu, lub postawienie tam sygnalizacj świetlnej .Obecny wyjazd z drogi powiatowej nr 1406F na drogę krajową  nr 22 jest bardzo utrudniony i niezwykle niebezpieczny , zarówno dla skręcających pojazdów w stronę Gorzowa Wlkp.z miejscowości Wawrów jak i miejscowości Wojcieszyce . W godzinach szczytu ten wyjazd bez uprzejmości  kierowców jadących na trasie Gorzów- Różanki  jest niekiedy niemożliwy. Wielokrotnie mieszkańcy poruszali ten temat na forach internetowych prosząc o interwencję w tej sprawie .  Sprawa jest bardzo pilna.

Opublikowane (Aktualizacja )