Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Znajdźmy razem nowe miejsce dla Mito!

Znajdźmy razem nowe miejsce dla Mito!

1 podpisało. Niech będzie nas
50 podpisało

Zamknij

Potwierdź swój podpis

,
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób możemy ich używać. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. Jeśli mieszkasz w USA i nie masz ukończonych 13 lat lub mieszkasz w innym kraju i nie masz ukończonych 16 lat, uzyskaj najpierw zgodę rodzica lub opiekuna, zanim przejdziesz dalej.
Tę petycję utworzył/a Mito T.. Petycja nie musi odzwierciedlać poglądów społeczności Avaaz.
Mito T.
kieruje swoją petycję do:
Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera
Znajdźmy razem nowe miejsce dla Mito

Jakiś czas temu obiegła Was informacja, że niestety kończymy naszą działalność.

Tchnęliście jednak w nas ducha walki, chęć reinkarnacji i kontynuacji tego projektu w przyszłych latach. To dzięki Waszej aktywności, setkach wiadomości, komentarzy i słów wsparcia, których w takiej ilości nigdy byśmy się nie spodziewali. Słowo dziękuje to zdecydowanie za mało. 

Ale co dalej? 


Startujemy z petycją do Piotra Kuczery, Prezydenta Miasta Rybnika - w imieniu nie tylko własnym, ale też naszych; pracowników, artystów, sympatyków, gości i klientów, aż wreszcie samych mieszkańców miasta, z prośbą o znalezienie nowego miejsca dla Mito; Naszej wspólnej letniej przestrzeni do odpoczynku w dzień i wyjścia na wydarzenia nocą. Im petycja spotka się z większym zaangażowaniem, tym bardziej liczymy, że zwrócimy uwagę, na naszą prośbę o pomoc, przez Prezydenta i Miasto Rybnik.

Dlatego dziś prosimy; Podpisz się, udostępnij i podaj dalej.
Jeśli się uda to wynagrodzimy Ci to w przyszłości najlepszymi wspomnieniami, jakie tylko możemy dać.

A to dla tych, którzy nas nie znają 

Mito, wbrew opinii niektórych, to nie klub plenerowy; to przede wszystkim miejsce do odpoczynku dla każdego rybniczanina, miejsce wyśmienitej włoskiej kuchni z pizzą neapolitańską, miejsce wielu wydarzeń sportowych, miejsce zabawy festiwali kolorów i letnich animacji dla dzieci, miejsce koncertów i warsztatów kreatywnych.

W latach 2018-2022 zorganizowaliśmy aż 171 wydarzeń różnego typu (rozrywkowych, sportowych, artystycznych) wzbogacając jednocześnie ofertę kulturalna Miasta Rybnik, przetrwaliśmy pandemię, zatrudnialiśmy 23 pracowników, artystów i animatorów, zrobiliśmy ponad 15 000 pizz, a nasze miejsce odwiedzało dziesiątki tysięcy osób rocznie z całego regionu. Miejsce to stanowiło nie tylko ośrodek rekreacji, ale również instytucję na rzecz kultury.

Chcemy znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie, nie przeszkadzać nikomu oraz przede wszystkim dalej działać i rozwijać to, co budowaliśmy latami. Jeśli nie w tym, to w przyszłym sezonie, dlatego prosimy Was i Urząd Miasta  o pomoc.

Udostępnij, podaj dalej i dołóż swoją cegiełkę dla Naszego nowego domu.

Możesz również śledzić nasze losy i dalsze działania na stronie www.mitotito.pl,  a także skontaktować się z nami prywatnie pod adresem kontakt@mitotito.pl.



Opublikowane (Aktualizacja )