Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Zakaz sprzedaży i używania fajerwerków w całym kraju cały rok.

Zakaz sprzedaży i używania fajerwerków w całym kraju cały rok.

1 podpisało. Niech będzie nas
50 podpisało

Zamknij

Potwierdź swój podpis

,
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób możemy ich używać. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję. Jeśli mieszkasz w USA i nie masz ukończonych 13 lat lub mieszkasz w innym kraju i nie masz ukończonych 16 lat, uzyskaj najpierw zgodę rodzica lub opiekuna, zanim przejdziesz dalej.
Tę petycję utworzył/a Iwona S.. Petycja nie musi odzwierciedlać poglądów społeczności Avaaz.
Iwona S.
kieruje swoją petycję do:
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Zwracamy się z apelem o wprowadzenie całkowitego zakazu sprzedaży i używania wszelkiego rodzaju petard hukowych w całym kraju przez cały rok, ponieważ ich masowe bezmyślne używanie powoduje ogromne szkody wśród populacji ptaków, dzikich i domowych zwierząt. Petardy powodują masową rzeź ptactwa, wywołują ogromny ból u autystycznych dzieci, napady padaczki u chorych i strach u ludzi starszych.  Naukowcy mówią, że jesteśmy w trakcie masowego wymierania gatunków, spowodowanych winą człowieka, kroki podjęte dla ratowania środowiska muszą być globalne, wprowadzenie zakazu  używania śmiercionośnych, czyniących spustoszenie wśród zwierząt fajerwerków, przyczyni się do ratowania środowiska dla naszego i przyszłych pokoleń.

Opublikowane (Aktualizacja )