Для работы данного функционала, пожалуйста, обновите настройки cookies .
Нажмите ”Разрешить Bсе” или просто активируйте «Целевые файлы cookies» .
Продолжая пользоваться сайтом, Вы принимаете Политику конфиденциальности Авааз, в которой разъясняется, как могут быть использованы Ваши данные и как обеспечивается их защита.
Понятно
Эта петиция закрыта
Президенту України: Ми закликаємо до гідного життя для українського народу

Президенту України: Ми закликаємо до гідного життя для українського народу

Эта петиция закрыта
50 Сторонники

Игорь Т.
создал эту петицию с обращением к
Президент України Порошенко Петро Олексійович Кабінет Міністрів України

Протягом 20 років народ України стійко виборює право на гідне життя. Українці широко знані в світі як надзвичайно працьовиті та талановиті люди. Однак на сьогодні більша частина населення України живе на межі бідності та ледь зводить кінці з кінцями. І це – на найродючішій землі Європи!

Однак в наших з Вами силах припинити це прямо сьогодні!


ООН визначив, що мінімальна заробітна плата має бути не нижче 3 доларів США (~36 грн) за годину. В Україні мінімальна зарплата досягла жебрацьких розмірів аж у 7 гривень 30 копійок за годину або 1218 гривень за місяць. А ціни на товари, послуги та комунальні тарифи наздоганяють і переганяють світові.
Працюючу людину не тільки позбавляють можливості задовольняти свої основні життєві потреби, її прирікають недоїдати. А діти фактично вимушені зростати в злиднях та без турботи батьків, які через соціальну скруту та економічні проблеми виїжджають на чужбину на заробітки.
І це відбувається у той час, як найбагатші в Європі вітчизняні бізнесмени продовжують збагачуватись, нехтуючи законами та нормами моралі.
Ураховуючи сучасні економічні та політичні реалії, необхідно встановити величину мінімальної зарплати у 2015 році на рівні 3093 грн. Це розмір заробітної плати, який дозволить протягом повного трудового стажу заробити хоча б ганебну мінімальну пенсію.

Встановлення на 2015 рік мінімальної заробітної плати щонайменш на рівні 3093 грн стане першим кроком на шляху наближення України до Європейських стандартів життя.

Підпишіть прямо зараз – і ми разом переконаємо Уряд та Президента України дати шанс простим людям праці жити гідно!


Опубликовано (Обновление )