Оновіть ваші налаштування Cookie щоб використовувати цю функцію.
Натисніть 'Дозволити усі' , або увімкніть лише 'Targeting Cookies'
Продовжуючи, ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності Авааз, яка пояснює як ми використовуємо і захищаємо ваші дані.
Зрозуміло

Про нас На головну

Про Петиції спільноти від Авааз

Петиції спільноти від Авааз посилюють людей онлайн-інструментами, щоб будувати світ, якого прагне більшість з нас.

Петиції спільноти – нова веб-платформа, яка дає людям з усього світу змогу створювати кампанії та досягати успіху на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Завдяки петиціям спільноти, мільйони членів Авааз об'єднуються у найбільший онлайн-рух задля прийняття владою тих рішень, яких прагнуть люди. Щотижня, мільйони дуже різних людей з кожної країни долучаються через Авааз, вимагаючи розв'язання нагальних проблем від корупції та бідності до конфліктів і зміни клімату.

Система онлайн-петицій Авааз допомагає об'єднати зусилля тисяч людей, нехай і незначні, у потужний, спільний голос. Поява платформи “Петиції спільноти” дає всім нам доступ до онлайн-інструментів для втілення місцевих, національних чи міжнародних кампаній, щоб гуртом міняти світ на краще

"Авааз" означає "голос" на декількох європейських, близько-східних та азійських мовах. Організація виникла у 2007 році з простою демократичною місією: об'єднати громадян всіх національностей щоб подолати розрив між реальним світом та тим, якого прагне більшість людей звідусіль. Авааз розповсюджує кампанії 15 мовами. Над цим працює основна командою й тисячі волонтерів на 6 континентах. Ми діємо: підписуємо петиції, оплачуємо кампанії в медіа, проводимо вуличні акції, пишемо емейли, дзвонимо та чинимо вплив на уряди. Все задля того, щоб гарантувати, що погляди та цінності світової спільноти враховані у прийнятті рішень, які впливатимуть на всіх нас.

Натисніть тут щоб дізнатися більше про Авааз