עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי

תכנית חדשה להצלת כדור-הארץ

לכל מנהיגי ג'י-8 וג'י-20 :

כאזרחיות ואזרחים מודאגים מכל רחבי העולם, אנו קוראות/ים לכם לכבד את ההתחייבויות הקדומות שלכם להפסיק את העברת כספי המסים אל תעשיית דלק המאובנים ולהפנות את המשאבים האלו לאנרגיה נקיה. כדי להציל את כדור הארץ אין ברירה אלא לפעול באופן מיידי ונועז - אנחנו קוראות/ים לכם להוות דוגמא על-ידי הפסקת העברת הכספים לתאגידים המזהמים במדינתכם ובשלב שני להעלות את הנושא לראש סדר העדיפויות העולמי לקראת ועידת כדור-הארץ בריו.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

תכנית חדשה להצלת כדור-הארץ
בסוף השבוע הזה, 8 המנהיגים החזקים ביותר בעולם יפגשו בוועידת ג'י-8 והם עשויים להחליט שם על תוכנית שתעצור - ממש כך - את שינויי האקלים!

זה נשמע מטורף, אבל כרגע הממשלות שלנו מעבירות טריליון דולר בשנה מכספי המסים לחברות הנפט והפחם שהורסות את כדור הארץ.
מנהיגים מובילים, וביניהם הנשיא אובמה שמארח את ועידת ג'י-8 הקרובה, כבר הסכימו על עצירת התשלומים למזהמים הגדולים. אם נדרוש מהם עכשיו לפעול בהתאם להבטחות שלהם ולהפנות את הסכום העצום הזה לטובת אנרגיה מתחדשת - מומחים מעריכים שנצליח להציל את כדור הארץ.

זאת פשוט ההחלטה הנכונה היחידה שאפשר לקבל במצב הנתון, והמנהיגים שלנו כבר הסכימו על-כך. עכשיו, בואו נדרוש מהם לעמוד במלה שלהם, ונלחץ על הנשיא אובמה לשכנע את הכלכלות הגדולות בעולם להמיר את התמיכה במזהמים בתמיכה ירוקה. חתמו על העצומה הדחופה מימין והפיצו אותה הלאה לכולן/ם -- קמפיין עולמי עוצמתי יכול לאלץ את המנהיגים להתקדם מדיבורים למעשים.
פורסם בתאריך

ספרו לחבריכם