עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

לנשיאי קולומביה, ונצואלה וברזיל:

כאזרחי העולם, אנחנו מודאגים עמוקות משינוי האקלים ומההרס המהיר של יערות האמזונס. אנחנו מעודדים אותך לעבוד בשיתוף פעולה עם הקהילות המקומיות כדי ליצור את השמורה הסביבתית הגדולה בעולם, שתגן על 135 הקטרים של יערות האמזונס. זו יכולה להיות המורשת החשובה ביותר שלך לעולם, והזרע המשמעותי ביותר לשתול בהתכנסות הבאה של ועידת האקלים של האו"ם.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

פרויקט שאפתני מצוי בתהליכים ליצירת שמורת הטבע הגדולה בעולם, להגנת 135 מיליון ההקטרים של יערות האמזונס. פי שניים מגודלה של צרפת! אבל זה לא יקרה, אלא אם מנהיגי ברזיל, ונצואלה וקולומביה ידעו שהציבור רוצה שהשמורה הזו תוקם. כאן מגיע הזמן שלנו להתערב.
< /span>
קולומביה הודיעה לאחרונה שהיא מצטרפת. עכשיו, < b> אם נייצר דחיפה עולמית ענקית להצלת האמזונס ונשלב אותה עם סקרי דעת קהל בכל שלוש המדינות, נוכל להעניק לנשיא קולומביה את התמיכה לה הוא זקוק כדי לשכנע את ונצואלה ואת ברזיל. כל שלושת המנהיגים מחפשים הזדמנות להתבלט בוועידת האקלים הבאה של האו"ם. בואו ניתן להם אותה.

יערות האמזונס הכרחיים לחיים על פני כדור הארץ -- 10% מהמינים המוכרים חיים בהם, והעצים שלהם מסייעים בהאטת הנזקים של שינוי האקלים על ידי כך שהם מאחסנים ביליוני טונות של פחם שאחרת היו מגיעים ישירות לאטמוספירה. מומחים אומרים שהשמורה הזו יכולה להיות הגורם שישנה את פני המשחק במגמת עקירת היערות המשתוללת. חתמו על העצומה עכשיו . כשנגיע למיליון חתימות, מנהיגים מקומיים יעבירו את העצומה ותוצאות הסקרים ישירות לשלוש הממשלות.