לחץ על 'הגדרות העוגיות שלך' ואז לחץאפשר את כולן או עוגיות ממוקדות מטרה
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

עוצרים את בלו מונטה - לא לסכר הענק באמאזונס

לנשיאה דילמה רוסף:

אנחנו קוראים לעצור את תכנית הבנייה של סכר הענק בלו מונטה. במקום הפרויקט ההרסני הזה, בעל ההשלכות הסביבתיות, החברתיות והכלכליות החמורות, יש להשקיע בייעול משק האנרגיה ובמקורות של אנרגיה נקייה, להגן על זכויות האדם של התושבים וקהילות הילדים באמאזונס ולתמוך בפיתוח בר-קיימא שמגן על חיים ועל מערכות אקולוגיות.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
הוסיפו את מספר הטלפון שלכם אם תרצו לשמוע מאיתנו באמצעות הטלפון או באמצעות הודעות טקסט.
Please enable Javascript for best performance of this webpage
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

בלו מונטה עתיד להיות פרויקט רחב ממדים יותר מתעלת פנמה!, שיציף לפחות מאות אלפי קילומטרים מרובעים של יערות הגשם, ידרוש את פינויים של אלפי תושבים ושבטים מקומיים ויהרוס את המרקם הייחודי של המערכת האקולוגית, על המינים הרבים שחיים בה - רק כדי לייצר כמות אנרגיה שהיתה יכולה להיות מושגת בקלות פשוט על-ידי יהשקעה ביעול מהלך הייצור הקיים.

הלחץ על נשיאת ברזיל לעצור את בניית הסכר מתרחב, נשיא הסוכנות הסביבתית בברזיל התפטר כשהוא מסרב להעניק לפרויקט את אישורי הבנייה הנדרשים ועומד בפני הלחצים הפוליטיים החריפים לקדם את הפרויקט ההרסני הזה. מומחים סביבתיים, חברי השבטים ותושבים מקומיים אחרים ואנשי החברה האזרחית - מסכימים כולם שבלו מונטה יצור צלקת סביבתית עצומה בלב האמאזונס.

הבנייה עשוייה להתחיל בחודש הבא - בואו נגביר את הלחץ על נשיאת ברזיל דילמה לעצור את הסכר! חתמו על העצומה עכשיו , לפני שהדחפורים יתחילו לפעול. העצומה תוגש בברזיליה באירוע בעל פרופיל ציבורי גבוה.
פורסם בתאריך 9 מאי 2012

ספרו לחבריכם

העתיקו את הקישור: