ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

הצילו את האוקיינוס של מדבר אנטרקטיקה

אל כל חברי הוועדה לשימור משאבי הים החיים של אנטארקטיקה (CCAMLR):

כאזרחים מכל רחבי העולם אנו קוראים לכם להמשיך את ההצלחה המדהימה של בניית שמורת ים רוס ולהסכים כעת ליצור רשת שלמה של שמורות הכוללות את הים מסביב למזרח אנטרקטיקה, ים ודל וחצי האי האנטרקטי, כדי להציל את אזורי המחייה הטהורים הללו עבור הפינגווינים, הלווייתנים ומינים יקרים אחרים.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
Please enable Javascript for best performance of this webpage
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

18,000 אפרוחי פינגווינים בקעו בקולוניה אנטרקטית בשנה שעברה. אך רק שניים מהם שרדו!

כל השאר מתו מרעב -- ודיג בסדר גודל תעשייתי ושינוי האקלים מאיימים למחוק מעל פני האדמה אין ספור מיני קוטב אחרים. מדענים אומרים כי הדרך היחידה להציל את האוקיינוס של אנטרקטיקה היא אם נגן עליו בדחיפות. ואם רק עוד שתי ממשלות יתמכו בתכנית, נוכל ליצור שם רשת ענקית של שמורות ימיות.

ההצבעה מתקרבת והמנהיגים באירופה יכולים לגרום למתנגדים לתמוך בתכנית -- אם הם יקבלו תמיכה ציבורית נרחבת נוכל להניע אותם לפעולה. בואו נפיץ את הקמפיין ואז נערוך סקרי דעת קהל, נפרסם מודעות בתקשורת, נמסור את קריאתנו ישירות לנשיא מקרון ולאיחוד האירופי ונקרא להם להציל את גן העדן לפינגווינים, לפני שיהיה מאוחר מידי.
פורסם בתאריך 16 אוגוסט 2018

ספרו לחבריכם

העתיקו את הקישור: