עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

מצעד האקלים הגדול ביותר אי-פעם!

לפני חודשים, הקהילה שלנו לקחה על עצמה מטרה עצומה - ההתגייסות הציבורית הגדולה ביותר בהיסטוריה בנושא שינוי אקלים. אתמול, זה באמת קרה. מאות אלפי א/נשים צעד בניו-יורק וב-2000 קהילות נוספות ברחבי העולם. זה היה ביטוי יפיפה לאהבה שלנו לכל אותם דברים שמאויימים על-ידי שינוי האקלים, ולתקווה שלנו שאנחנו יכולים להציל את העולם הזה ולבנות חברה שמונעת ב-100% על אנרגיה נקיה. גללו למטה כדי לראות את האירועים המדהימים שהתקיימו בכל רחבי העולם. ואורגנו על-ידי חברות וחברי אוואז ושותפים. ושימו לב לעמודים הראשיים של העיתונים היום!


ניו-יורק, ארצות הבריתמלבורן, אוסטרליהברלין, גרמניה


<
פריז, צרפתלונדון, בריטניהדלהי, הודוהניו-יורק טיימס, ארצות הבריתמנכ״ל אוואז, ריקן פאתל, מגיש את העצומה עם שני מיליון החתימות למזכ״ל האו״ם באן קי-מון במצעד האקלים בניו-יורקלוליונדו, טנזניהפורט מורסבי, פפואה גיניאה החדשהחברות אוואז מרי ירד ופלור בלונדל מגישות את העצומה למען 100% אנרגיה מתחדשות לנשיא צרפת הולנדלומה, טוגומלבורן, אוסטרליהאתונה, יווןגנואה, איטליהלונדון, בריטניהמינכן, גרמניהבואנוס איירס הראלד, ארגנטינהאיסטנבול, טורקיהקולומבו, סרי לנקהקטמנדו, נפאלניירובי, קניהונקובר סאן, קנדהווילדרנס, דרום-אפריקהדלהי, הודוריו, ברזיללה סטמפה, איטליהמלבורן, אוסטרליהפריז, צרפתהארץ, ישראלטרינידד וטובגוהונלולו, ארצות הבריתרומא, איטליהאוטווה, קנדהאל פאיס, ספרדסידני, אוסטרליהפרנפורטר רונדשוניו-יורק, ארצות הבריתבוגוטה, קולומביהבריסטול, בריטניהדלהי, הודוברצלונה, ספרדבוג׳ומבורה, בורונדיבוגוטה, קולומביהג׳קרטה, אינדונזיה