עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

א.ק.ט.א: האיום החדש על הרשת

לכל חברי הפרלמנט האירופי:

כאזרחים/יות מודאגים/ות מכל רחבי העולם, אנחנו קוראים/ות לכם לתמוך ברשת חופשית ופתוחה ולהצביע נגד אישרור אמנת הסחר נגד זיוף מוצרים (א.ק.ט.א), שתפגע אנושות בחופש הזה. האינטרנט הוא כלי הכרחי להחלפת רעיונות בין א/נשים מכל רחבי העולם ולקידום דמוקרטיה. אנו מפצירים/ות בכם לגלות מנהיגות עולמית אמיתית ולהגן על זכויותינו.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.
א.ק.ט.א: האיום החדש על הרשת

בשבוע שעבר, שלושה מיליון מאתנו הביסו את ההתקפה של ארצות הברית על האינטרנט החופשי. עכשיו אנחנו ניצבים בפני איום חמור אפילו יותר, אבל גם הפעם התנועה העולמית שלנו לקידום החירות היא הפלטפורמה המושלמת להבסתו.

אמנת הסחר הבינלאומי א.ק.ט.א. עלולה לאפשר לתאגידים לפקח על האינטרנט. האמנה, שגובשה על-ידי מספר מצומצם של מדינות עשירות ותאגידי ענק, תקים גוף מפוקפק נגד מוצרים מזוייפים והפרת זכויות יוצרים, שבפועל יאפשר לגורמים פרטיים לפקח אחרי כל מה שאנחנו עושים ברשת ולאכוף עונשים כבדים - עד-כדי מאסר - כנגד מי שלטענתם פוגעים בעסקיהם.

אירופה שוקלת ברגעים אלו אם לאשרר את א.ק.ט.א. ללא אישור זה, המתקפה העולמית הזו על החירות המקוונת תקרוס. אנחנו יודעים שחלק מחברי הפרלמנט שהביעו התנגדות לאמנה בעבר מתנדנדים עכשיו - בואו ניתן להם את הדחיפה שהם צריכים כדי לדחות את האמנה.  חתמו על העצומה - אנחנו נדאג להגיש אותה באירוע ציבורי מרהיב בבריסל כשנגיע לחצי מיליון חתימות!

פורסם בתאריך

ספרו לחבריכם