עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

G7: די לרדיפות נשים!!

אל עמנואל מקרון, מארח ה-G7 ואל כל מנהיגי ה-G7:

כאזרחים מודאגים מכל רחבי הגלובוס, אנו קוראים לכם לדחוף למען שחרורה של נסרין סוטודה באיראן, לוג'יין אל-הד'לול בערב הסעודית וכל פעילות זכויות הנשים האחרות אשר נאסרו ועוברות עינויים בכל רחבי העולם. אנו קוראים לכם להשתמש בכוח הכלכלי והדיפלומטי שלכם כדי לשחרר את הנשים האמיצות הללו ולשלוח מסר לכל העולם כי אי אפשר להמשיך להתעלל בנשים ללא עונש.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

G7: די לרדיפות נשים!!

היא תקבל 148 מלקות ותשב כמעט 4 עשורים בכלא. זהו העונש המחריד אשר נגזר על נסרין סוטודה מפני שהגנה על זכויות הנשים באיראן.

קשה לדמיין את הכאב והסבל שהאישה הזו עומדת לחוות, אך הקולות שלנו יכולים לעזור להטיל זרקור על הזוועה הזו ולסייע בשחרורה של נסרין ובשחרור אחרות כמוה.

נסרין הוזמנה לייעץ ל-G7 בנושא חקיקה שמטרתה הגנה על נשים, אך היא נעצרה בזמן שהפגישה התקיימה. אם נגביר את הלחץ עכשיו, נוכל להביא את המדינות העשירות הללו לקרוא לשחרורה של נסרין ושל אחרות כמוה. בעזרת הקשרים הדיפלומטיים והכלכליים שלהן הן יוכלו לשים קץ לרדיפות נשים בכל העולם.

זה יכול להיות גדול -- מדינות אשר מפרות זכויות נשים כמו איראן וערב הסעודית נואשות לעשות עסקאות סחר עם מדינות G7 כמו צרפת וגרמניה, לכן הלחץ שהן יפעילו יכול להביא לשינוי אמיתי. הוסיפו את שמכם כעת לפני תחילתה של ועידה חשובה -- אוואז תעבוד עם קולגות ה-G7 של נסרין כדי למסור את העצומה ישירות בחדר הישיבות!
פורסם בתאריך

ספרו לחבריכם