עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

סיכוי של טריליון דולר

למנהיגי ממשלות ה-G8:

כאזרחיות ואזרחים מכל העולם, שמודאגים מחברות ופושעים שמחביאים הון מחוץ להישג ידו של הציבור, אנחנו קוראות וקוראים לכם להסכים על צעדים נוקשים ומחייבים למלחמה בהתחמקויות ממס, וליישם אותם מיידית. צעדים אלו צריכים לכלול ערוצי החלפת מידע על כל צורות ההון ורישום פומבי של מפת השליטה והבעלות בתאגידים. זוהי הדרך לממן פתרונות לאתגרים החברתיים והסביבתיים שעומדים בפנינו.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

סיכוי של טריליון דולר

בימים הקרובים, ממשלות ידונו בחסימת פרצת ענק בסך טריליון דולר בתקנות המס - מספיק כסף כדי לשים קץ לעוני, לאפשר לכל ילדה וילד בעולם ללכת לבית הספר ולהכפיל את ההשקעות הירוקות! רוב הממשלות רוצות שתאגידי הענק הבינלאומיים ישלמו את המסים האלו, אבל ארצות הברית וקנדה עדיין מתלבטות. כדי שההסכם יושג, אנחנו חייבים ללחוץ על שתי המדינות האלו.

טריליון דולר הוא סכום גבוה יותר מזה שכל המדינות יחד משקיעות בצבא שלהן. הוא גבוה יותר מהתקציב הכללי של 176 מדינות. אפשר להסתכל עליו כמו על $1000 לכל אחת מהמשפחות על כדור-הארץ. ותאמינו או לא - זה הסכום שהתאגידים הבינלאומיים הגדולים ועשירי העולם "חוסכים" מרשויות המס בכל שנה.

זה היה אמור להיות מובן מאליו. כדי להמריץ את ההשקעות הציבוריות בתקופה של קיצוצים וחובות, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להבטיח שכולם משלמים את המס שהם אמורים לשלם. אבל תאגידי הענק האמריקאים מפעילים לובי לוחמני כדי להגן על הפעילות המפוקפקת שלהם. קמפיין ציבורי ענק ידרוש מהנשא אובמה ורה"מ הרפר - שני המנהיגים ששוקלים לתמוך בעמדת התאגידים על חשבון הצעד החשוב הזה לטובת העולם כולו - לגלות אחריות ציבורית. בואו נגיע למיליון חתימות כדי שאוואז יגיש את העצומה למנהיגים במהלך דיוני הוועידה!
פורסם בתאריך

ספרו לחבריכם