עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

הונג קונג: הפסיקי את הסחר בשנהב

למועצה המחוקקת בהונג קונג :

אנו קוראים לכם לאסור באופן מיידי מכירה, יצוא ויבוא של שנהב מעובד וגולמי. הישרדותם של הפילים הנותרים בעולם תלויה בסגירה מיידית של שוק השנהב העצום בהונג קונג!

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

הונג קונג: הפסיקי את הסחר בשנהב

בהונג קונג נערכה לא מזמן פשיטת השנהב הגדולה ביותר בעשורים האחרונים - 1000 פילים נרצחו עבור משלוח אחד בלבד (!) ורק כדי להפוך לקישוטים זולים!

הונג קונג היא אי של שנהב בו תעשיית הסחר באיבריהם של הפילים משגשגת. כל עוד היא חוקית, יותר ויותר פילים מדהימים ימשיכו להטבח. בקצב הזה הם יכולים להיעלם מעל פני האדמה עוד בימינו.


ממשלת הונג קונג מעוניינת לאסור את הסחר הנורא הזה אך לוביסטים בתעשיית השנהב הופכים את זה לסיוט. הקהילה העצומה שלנו יכולה להפריך את טענותיהם חסרות הבסיס, לספק לממשלה את התמיכה לה היא זקוקה ולהציל אלפי פילים נוספים ממוות. אך נזדקק לכל אחד ואחת מאיתנו כדי להשמיע קריאה חזקה מספיק.

נותרו עוד ימים ספורים בלבד עד להצבעה! בואו ניצור עצומת ענק כדי להציל את הפילים ואז אוואז תציף את הונג קונג במודעות, תפנה לפוליטיקאים במאמצי אדבוקציה ותעורר סערה תקשורתית גדולה. הוסיפו את שמכם ושתפו בכל מקום - בואו נסגור את אי השנהב!

ספרו לחבריכם