עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

עוצרים את חוק "המסתננים" עכשיו

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
.
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.
עוצרים את חוק "המסתננים" עכשיו
עיצוב - ענת וקנין-אפלבאום; צילום - פיטר ויסלימה

השבוע הכנסת תצביע על הצעת חוק מזעזעת, לפיה פליטים שנמלטים מסכנת מוות ומעינויים במולדתם ישלחו למעצר של שנים, יחד עם ילדיהם הקטנים - ורק לחץ ציבורי יכול לעצור את אישור החוק הנורא הזה.

הצעת החוק הזו אינה חוקתית ועומדת בניגוד לאמנות הבינלאומיות שישראל חתומה עליהן ולערכי המוסר היהודי והאנושי. אישורה ישלח לכלא פליטים שגם סגן שר החוץ דני איילון מאשר שנתונים לסכנת מוות בארצם, ואף תעניש אזרחים שיגישו להם כוס מים או כל עזרה אחרת בחמש שנות מאסר. בשנה שעברה לחץ ציבורי הצליח להסיר את ההצעה מסדר היום של הממשלה. אם מספיק מאתנו ירימו את קולם עכשיו כנגד החקיקה הלא אנושית הזו, נוכל לעשות זאת שוב.

כישראלים אנחנו זוכרים היטב את אותם זמנים אפלים, שבהם חוקים דומים חרצו את גורלו של עמנו - אבל נראה שהממשלה שלנו שכחה. זה לוקח בדיוק דקה: השתמשו בטופס מימין כדי לשלוח הודעה ישירה אל חברי ועדת הכנסת שדנה בחוק ואל ראשי הסיעות, !שקוראת להם לעצור את החוק האכזרי הזה עכשיו
פורסם בתאריך

ספרו לחבריכם