עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

ישראל+איראן=אהבה

אל ראש ממשלת ישראל נתניהו ואל נשיא איראן אחמדינג'אד:

כאזרחיות ואזרחים מודאגים מישראל ומאיראן, אנחנו מכריזים שאין בנו אלא אהבה אחד לשני, ודוחים את חירחורי המלחמה, ההסלמה האלימה ואת האיומים שמשמיעים המנהיגים הפוליטים שלנו. אנחנו מאוחדים במסר של שלום לשתי האומות. יחד, אנחנו קוראים לכם לפעול בדרכי שלום ולפרק את המחסומים שמפרידים בינינו.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

הפוליטקאים שלנו עושים זאת שוב - מעמידים אותנו בסכנת מלחמה שתוצאותיה יהיו הרס והרג בהיקף עצום, בתמיכת הקיצונים בשני הצדדים. אבל אנחנו לא ניתן לזה לקרות.

הפחד שלנו הוא אותו הפחד - והאהבה שלנו יכולה גם היא להיות זהה. בשבוע שעבר, זוג ישראלי פתח עמוד פייסבוק ושלח דרכו מסר לעם האיראני: "אנחנו אוהבים אתכם. אנחנו לא רוצים לפגוע בכם. להיפך, אנחנו רוצים להפגש, לשתות קפה ולדבר על ספורט". ואיראנים התחילו לכתוב חזרה, יחד עם אנשים נוספים מכל העולם.

בקבינט הבטחוני הישראלי מתגבש רוב לתקיפה מקדימה באיראן, ושיח המלחמה חסר האחריות מתקרב לנקודת רתיחה. בואו נראה לנתניהו ולאחמדינג'אד שהמנהיגות האמיתית מגיעה מהציבור, ונשכך את קולות המלחמה בקריאה אנושית משותפת. חתמו על "הצהרת האהבה" ותועברו מיד לעמוד שבו תוכלו להעלות את תמונתכם ולצפות בתמונות נוספות של ישראלים ואיראנים שרוצים שלום – אנחנו נדאג להגיש את העצומה ואת המסרים שלכם על-גבי מסך ענק בתל אביב, ולהפיצם בשלטי חוצות מול ביתם של נתניהו וברק ובתקשורת הפרסית ברגע שנגיע ל-30,000 חתימות!
פורסם בתאריך

ספרו לחבריכם