ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

תומכים במדינה פלסטינית - מצילים את פתרון שתי המדינות

לרה"מ נתניהו ולמנהיגי העולם:

כישראלים וישראליות, אנו מבקשים/ות מכם לתמוך בדרישה הלגיטימית להכרה במדינה פלסטינית ובזכויות העם הפלסטיני. אנחנו מתנגדים/ות לכיבוש הנמשך של הפלסטינים בידי הממשלה שלנו ותומכים/ות בזכותם של הפלסטינים לעצמאות ולחופש. אנחנו לא רואים/ות בהכרזה הפלסטינית צעד חד צדדי מאיים, אלא יוזמה מעוררת השראה. אנחנו מאמינות ומאמינים שהכרה בזכותם של הפלסטינים למדינה דווקא מחזקת ומתקפת את זכותה המקבילה של ישראל. אחרי ניסיונות כושלים לחדש את המו"מ, זה הזמן לתמוך בצעדים שימנעו את התפרצות של אלימות ויקדמו פתרון של שלום לשני העמים.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
Please enable Javascript for best performance of this webpage
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

shown at avaaz.org

You need to upgrade your Flash Player to view the map
הפגנה בתל אביב ב-4 ביוני - ישראל אומרת כן למדינה פלסטינית. תצלום: שלום ענסי, שלום-עכשיו.

חם מאוד הקיץ בישראל, אבל אם לא נפעל עכשיו - המצב עלול להתחמם עוד יותר בספטמבר, כשהאסיפה הכללית של עצרת האו"ם תצביע על הכרה במדינה פלסטינית.

אחרי כשלונות חוזרים ונשנים ליד שולחן המשא-ומתן, ההכרה הזו הכרחית כדי לקדם את הפתרון של שתי מדינות לשני עמים ולמעלה מ-120 מדינות כבר תומכות ביוזמה הלא אלימה הזו. הכרת האו"ם במדינה פלסטינית בגבולות 1967 מחזקת את המחוייבות של הקהילה הבינלאומית לישראל חזקה ובטוחה. אבל הממשלה שלנו מנגדת בעקשנות ופועלת נגד השלום ובניגוד לאינטרס הישראלי הלאומי.

השבוע הפלסטינים יציגו את יוזמת בפני מועצת הבטחון של האו"ם ומדינות מפתח מחליטות עכשיו כיצד להצביע. אסור לנו לאפשר לממשלה שלנו להוביל אותנו לעוד מלחמה ולעוד שפיכות דמים. בואו נרים את קולנו יחד בתמיכה המונית בהצעה הפלסטינית הלגיטימיית והראויה הזו. לחצו כאן כדי לחתום על העצומה!

אחרי שחיבלה ללא תקנה במאמצים לחדש את המשא ומתן על-ידי התעקשות על תנאים בלתי אפשריים; ממשלת נתניהו חונקת עכשיו את הסיכויים האחרונים לפתרון של שתי מדינות, כשהיא לוחצת על ארצות הברית ומדינות נוספות להתנגד להכרה של האו"ם במדינה פלסטינית.

זו האחריות שלנו לעצור את רכבת ההרים שמוביל ביבי ולומר לעולם שאזרחים ישראלים רבים מתנגדים לכיבוש המתמשך של העם הפלסטיני על ידי הממשלה שלנו ותומכים בזכות הפלסטינית לעצמאות ולחירות. לחצו כאן כדי לחתום על העצומה!

הכיבוש ארוך השנים של העם הפלסטיני ואדמתו; החקיקה האנטי-דמוקרטית שמגבילה את חופש הביטוי והמחאה - כל אלו מעודדים דה-לגיטימציה של ישראל. אם הפלסטינים יאבדו את ההזדמנות היחודית הזו לחופש, העולם עשוי להתייאש מהפתרון של שתי מדינות .

זו חובתנו האזרחית להוביל לשינוי ויש לנו את העוצמה האזרחית הנדרשת כדי להצליח. אנחנו נגיש את העצומה לראש הממשלה נתניהו ולמנהיגים מרכזיים בעולם כדי להוכיח שהציבור הישראלי לא יתן לממשלה לתמרן אותו ולא יוותר על ההזדמנות הייחודית לשלום, בטחון ויציבות. לחצו כאן כדי לחתום על העצומה הדחופה הזו והפיצו הלאה לכולם!

פורסם בתאריך 21 יולי 2011

ספרו לחבריכם

העתיקו את הקישור: