עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

איך נפגעת אונס יכולה לשנות את אפגניסטן

החותמים האחרונים

איך נפגעת אונס יכולה לשנות את אפגניסטן
נערה צעירה מאפגניסטן נחטפה, נאנסה, עונתה ונכבלה אל קיר למשך חמישה ימים על-ידי כנופיה של קציני משטרה בעלי עוצמה. אבל היא לא נכנעה לדיכוי שמתעקש לכפות שתיקה על נשים באפגניסטן -- היא נלחמת. ויחד אנחנו יכולים לסייע לה ולכל הנשים האפגניות לזכות בצדק.

הנערה נתפשת כמי שכבודה חולל ולכן מצופה ממנה להתאבד. היא מצהירה שאכן תעשה זאת, אלא אם כן האנסים שלה יובאו לדין. מערכת הצדק באפגניסטן נכשלת באופן שיטתי בטיפול במקרים כאלו ועד כה, אפילו לא הוגש כתב אישום נגד החשודים העיקריים במקרה המדובר, בתקווה שההתעניינות הבינלאומית תגווע והעניין ישכח. כל יום שחולף בלי מעצר מקרב את הנערה הצעירה להתאבדות - אבל יש תקווה.

בסוף השבוע הזה, ארצות-הבית, בריטניה, יפן ומדינות תורמות נוספות צפויות לאשר 4 ביליון דולר עבור אפגניסטן -- כסף שיועבר לאותם כוחות משטרה שאחראים לאונס. אבל קול זעקה בינלאומית יכול לגרום למדינות התורמות להתנות את הסיוע במלחמה רצינית באונס והגנה על נשים. לא נשאר לנו הרבה זמן - לחצו מימין לשינוי שיכול להציל את הנערה והעצומה שלנו תוגש בכינוס המדינות התורמות בטוקיו.

פורסם בתאריך