ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

לוב: עוצרים את הדיכוי!

הוסיפו את מספר הטלפון שלכם אם תרצו לשמוע מאיתנו באמצעות הטלפון או באמצעות הודעות טקסט.
.
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

בלוב, הכוחות החמושים שנותרו נאמנים לקולונל קדאפי משתמשים במכונות ירייה ומטוסי קרב כנגד אזרחים המפגינים למען דמוקרטיה - מאות כבר נרצחו ודיווחים על טבח של ממש מתחילים לזרום החוצה. ללא פעולה בינלאומית מיידית, המצב עשוי להסלים לכדי מרחץ דמים ארצי.

מועצת הבטחון של האו"ם והאיחוד האירופי מקיימים דיוני חירום על המתרחש בלוב. אם נוכל ללחוץ עליהם להסכים על סגירת המרחב האווירי של לוב לטיסות, הקפאת נכסיו של קדאפי ומשפחתו, סנקציות ממוקדות נוספות כנגד המשטר ועל הבאת האחראים לאלימות כלפי אזרחים לבית הדין הבינלאומי - אנו עשויים להביא להפסקת ההפצצות מהאוויר ולעירעור השרשרת הפיקודית של משטר קדאפי.

אין לנו זמן לאבד -- אזרחי לוב נטבחים על ידי כוחות הממשלה. לחצו כדי לשלוח הודעה ישירה אל כל הנציגים של מועצת הבטחון של האו"ם ושרי החוץ של האיחוד האירופי כדי לעצור את האלימות והפיצו את ההודעה הזו לכל מי שאתם מכירים -- בואו נציף אותם בהודעות שיחייבו אותם לפעול!

ספרו לחבריכם

העתיקו את הקישור: