עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK
עצרו את טבח הלוויתנים הגדול ביותר בעולם
עצרו את טבח הלוויתנים הגדול ביותר בעולם

חתמו על העצומה אל ממשלת נורווגיה, הנציבות האירופית וכל מנהיגי אירופה בארצות אשר מאפשרות מעבר למשלוחי לוויתנים:

כאזרחים מודאגים מכל רחבי העולם אנו קוראים לממשלת נורווגיה להפסיק את טבח הלוויתנים ולכל האחרים לסגור את נמליהם למשלוחי בשר לוויתנים. ההחלטה שלכם תיצור תקדים אשר יוכל להציל אלפי לוויתנים ותעזור להפסיק את ציד הלוויתנים בכל רחבי אירופה.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

חתמו על העצומה אל ממשלת נורווגיה, הנציבות האירופית וכל מנהיגי אירופה בארצות אשר מאפשרות מעבר למשלוחי לוויתנים:
"כאזרחים מודאגים מכל רחבי העולם אנו קוראים לממשלת נורווגיה להפסיק את טבח הלוויתנים ולכל האחרים לסגור את נמליהם למשלוחי בשר לוויתנים. ההחלטה שלכם תיצור תקדים אשר יוכל להציל אלפי לוויתנים ותעזור להפסיק את ציד הלוויתנים בכל רחבי אירופה."
מידע נוסף:

בכל שנה נורווגיה ממשיכה במסורת שנתית מזעזעת -- טבח אכזרי במאות לוויתנים. אבל יש לנו תכנית פעולה להגיד לה: אין מצב!

הלוויתנים הם יצורים יפהפיים ומעוררי הערצה. אנו יודעים שהם מתקשרים אחד עם השני דרך שירה ושהם חשים רגשות הדומים לרגשות בני האדם. אך בכל שנה בנורווגיה היצורים המדהימים האלה ניצודים ומומתים, איבריהם נקצצים והם הופכים למזון לחיות ולרכיבים במוצרי טיפוח. זה בלתי נסבל.

נורווגיה הצליחה לטוס מתחת לרדאר עד כה והיא נמצאת במקום הראשון בטבח לוויתנים. אך אם נארגן קריאה עולמית חסרת תקדים, נוכל לדחוף את אירופה לסגור את נמליה לציידי לוויתנים נורווגים. עשינו זאת באיסלנד -- בואו נעשה זאת שוב!

ספרו לחבריכם

העתיקו את הקישור: