עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

ראש הממשלה קטריאנו: הצל את סיירה דל דיוויזור

לראש ממשלת פרו, פדרו קטריאנו בלידו:

כאזרחי העולם, אנחנו עוקבים בעניין אחרי הניסיונות בני עשרים השנה להגן על סיירה דל דיוויזור - אחת מהפינות הנדירות ביותר של יערות האמזונס. אנחנו קוראים לך להכריז על סיירה דל דיוויזור כעל פארק לאומי.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

ראש הממשלה קטריאנו: הצל את סיירה דל דיוויזור


פיסה נרחבת של יערות הגשם באמזונס נמצאת תחת איום
- מרחב עצום של אדמה לא נגועה המהווה בית ליגוארים, פומות ומגוון רחב של חיים וצמחים המצויים בסכנת השמדה מחמת הפעילות הבלתי חוקית של מגדלי שיחי הקוקה ושל כורתי העצים. בהנף חתימה, יכול ראש ממשלת פרו להפוך את חבל הארץ הזה לפארק לאומי ולהציל אותו.

הצעת החוק להצלת היער מונחת על שולחנו של ראש הממשלה פדרו קטריאנו, אשר שוקל אם לחתום עליה ממש עכשיו -- אבל בכל שעה של עיכוב, האוצר הזה נהרס עוד קצת. אם הוא רק ינקוט עמדה נגד ההשמדה הלא חוקית הזו, המנהיגות שלו תוכל לעורר באחרים השראה להגן על העולם והמופת שהוא יהווה יהדהד במורד הדורות. זה תלוי בנו להבטיח שהוא יידע את כל זה.

אקטיביסטים בפרו טוענים שהידיעה שכל העולם סומך עליו ותומך בו, תעודד את קטריאנו לחתום. פעילים סביבתיים וקבוצות מקומיות קיימו מאמצי לובי במשך עשרים שנה על מנת להביא להגנה של האזור הזה. בואו ניתן להם פוש אוואזי אחרון. לחצו כדי לחתום על העצומה, ואוואז תביא אותה ישירות למשרדו של ראש הממשלה.

ספרו לחבריכם