לחץ על 'הגדרות העוגיות שלך' ואז לחץאפשר את כולן או עוגיות ממוקדות מטרה
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

תומכים באדוארד סנודן

לנשיא ברק אובמה:

אנחנו קוראות וקוראים לך להבטיח שהמדליף אדוארד סנודן יזכה ליחס ואנושי ולמשפט הוגן. תוכנת PRISM היא אחת מהפרות הפרטיות החמורות ביותר מטעם ממשלה כלשהי מאז ומעולם. אנחנו דורשות ודורשים שתעצרו את פעילותה לאלתר, ושאדוארד יוכר כמדליף שפעל לטובת האינטרס הציבורי, ולא כפושע מסוכן.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
Please enable Javascript for best performance of this webpage
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

הצעיר בן ה-29 ויתר על כל מה שהיה לו - החברה שלו, המשרה שלו והבית שלו - כדי לחשוף את תכנית PRISM האמריקאית, שעקבה אחרי כל הודעות הדואר האלקטרוני שלנו, הודעות הסקייפ, הפוסטים בפייסבוק ושיחות הטלפון שלנו במשך שנים.

כשברדלי מנינג העביר מידע בסדר גודל דומה לוויקיליקס, ארצות הברית כלאה אותו בבידוד, בתנאים שהאו"ם כינה "אכזריים, לא-אנושיים ומשפילים".

הרשויות והעיתונות קובעים עכשיו את עמדתם ביחס לפרשה. אם מיליונים מאתנו יתגייסו לטובת אדוארד ב-48 השעות הקרובות, זו תהיה הצהרה רבת עוצמה שתציג את אדורד כפי שהוא באמת - חושף שערוריות אמיץ, ותבהיר שעל ארצות הברית לעצור את PRISM, ולא אותו.

פורסם בתאריך 12 יוני 2013

ספרו לחבריכם

העתיקו את הקישור: