עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי

תומכים באדוארד סנודן

לנשיא ברק אובמה:

אנחנו קוראות וקוראים לך להבטיח שהמדליף אדוארד סנודן יזכה ליחס ואנושי ולמשפט הוגן. תוכנת PRISM היא אחת מהפרות הפרטיות החמורות ביותר מטעם ממשלה כלשהי מאז ומעולם. אנחנו דורשות ודורשים שתעצרו את פעילותה לאלתר, ושאדוארד יוכר כמדליף שפעל לטובת האינטרס הציבורי, ולא כפושע מסוכן.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

תומכים באדוארד סנודן

הצעיר בן ה-29 ויתר על כל מה שהיה לו - החברה שלו, המשרה שלו והבית שלו - כדי לחשוף את תכנית PRISM האמריקאית, שעקבה אחרי כל הודעות הדואר האלקטרוני שלנו, הודעות הסקייפ, הפוסטים בפייסבוק ושיחות הטלפון שלנו במשך שנים.

כשברדלי מנינג העביר מידע בסדר גודל דומה לוויקיליקס, ארצות הברית כלאה אותו בבידוד, בתנאים שהאו"ם כינה "אכזריים, לא-אנושיים ומשפילים".

הרשויות והעיתונות קובעים עכשיו את עמדתם ביחס לפרשה. אם מיליונים מאתנו יתגייסו לטובת אדוארד ב-48 השעות הקרובות, זו תהיה הצהרה רבת עוצמה שתציג את אדורד כפי שהוא באמת - חושף שערוריות אמיץ, ותבהיר שעל ארצות הברית לעצור את PRISM, ולא אותו.

פורסם בתאריך

ספרו לחבריכם