עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

בואו נגרום לענקיות האינטרנט לשלם את המסים שלהן!

אל שרי האוצר של מדינות האיחוד האירופאי והארגון לשיתוף ופיתוח כלכלי:

כאזרחי העולם אשר מודאגים מהמיליארדים שמחביאות ענקיות האינטרנט וחברות גדולות נוספות במקלטי מס במקום לשלם את חלקן. אנחנו קוראים לכם להעביר בדחיפות חוק המטיל מס רווחים על ענקיות אינטרנט. זה לא עניין טכני. זה עניין של צדק. כולנו משלמים מסים, ומן הראוי שגם הן.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.

החותמים האחרונים

אמזון הרוויחה כמעט 200 מיליארד דולר בשנה שעברה -- ואע"פ כן במקומות רבים שיעור גובה המס שהיא משלמת הוא כמעט 0. אפס!

ענקיות האינטרנט מנצלות פרצות בחוקי המסים כדי להרוויח מיליארדים שאמורים ללכת לבתי ספר, בתי חולים ושירותים ציבוריים אחרים. אנחנו משלמים מסים -- למה הן לא?

אירופה נמצאת על סף אישור חוק מהפכני אשר יגרום להן לעשות את הדבר הפשוט הזה – --לקחת רק קצת מהטריליונים שענקיות האינטרנט מרוויחות כדי להחזירם לציבור הרחב, כמו רובין הוד. אך חברות הענק הללו מחזירות מלחמה, הן יודעות שאם החוק יעבור, הוא יתפשט בעולם.

בואו נראה לממשלות מפתח שהספיק לנו מחוסר הצדק הזה – אוואז תעביר את המסר ברחבי בירות אירופאיות לפני ההצבעה שתתרחש עוד מספר ימים.
פורסם בתאריך 23 נובמבר 2018

ספרו לחבריכם

העתיקו את הקישור: