עדכן את  ׳הגדרות העוגיות׳ שלך כדי לאפשר את התכונה הזו.

לחץ   על ׳ אפשר הכל׳ או פשוט הפעל ׳ עוגיות ממוקדות מטרה׳
ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו .
OK

המתקפה הקטלנית של ענקית הטבק

לטריבונל ICSID המכריע בתיק פיליפ מוריס נגד אורוגוואי:

אנחנו פונים אליך לפסוק לטובת אורוגוואי בתביעה של פיליפ מוריס, על שהעבירו חוקים אפקטיביים נגד עישון. לאורוגוואי יש הזכות להגן על בריאות הציבור של אזרחיה, ופסיקה לטובת פיליפ מוריס תכשיר עבורם את הקרקע למתקפות נוספות על חוקים נגד עישון בארצותינו. החוקים האלה מצילים חיים בכל מקום, והממשלות שלנו צריכות להיות מסוגלות לפעול ולאכוף אותם בכל מקום.

הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם:
ע"י המשך אתם נותנים את הסכמתכם לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את הרשמתכם בכל עת.
המתקפה הקטלנית של ענקית הטבק

ענקית הטבק פיליפ מוריס תובעת את ממשלת אורוגווי על כך שיש לה כמה מהחוקים הטובים ביותר בעולם נגד עישון, ויש סיכוי טוב שהיא תזכה, אלא אם נחזק את המאבק בבית המשפט.

מדובר במציאות מפחידה שבה חברה אחת, שהמוצר שלה הורג, יכולה לבטל חוקים שמגנים על בריאות הציבור. אבל אם הקולות של הקהילה שלנו יגיעו לבית המשפט על ידי צוות משפטי ברמה בינלאומית, נוכל להשיב מלחמה בעוצמה שאף שופט לא יוכל להתעלם ממנה, ולהראות כיצד מדובר בתקדים מסוכן ובלתי קביל לעולם כולו.

בואו נספר לבית המשפט שפסיקה לטובת פיליפ מוריס לא תשפיע רק על אורוגווי -- אם ענקי הטבק יזכו לדלת פתוחה עכשיו, זה יכשיר את הקרקע לאתגרים מהסוג הזה בכל מקום -- לחברות הטבק יש לפחות ארבע מדינות נוספות על הכוונת, ולרבות אחרות יש חוקים נגד עישון שנמצאים עכשיו בסכנה.

עלינו לפעול מהר -- בית המשפט כבר נמצא בשלב הטיעונים. לחצו כדי להגן על בריאות הציבור ועל הדמוקרטיות שלנו מפני תאוות הבצע התאגידית -- כל אחד מהשמות שלנו שיתווסף כאן, יוגש לבית המשפט.

ספרו לחבריכם