Трамп знову йде в наступ — намагається змусити уряди відмовитися від розроблених планів дій проти кліматичної кризи.
Спільноти по всьому світу вже стикаються з наслідками кліматичного колапсу — від повеней до пожеж. Але для маленької острівної держави Вануату ставки ще вищі: країна може зникнути з планети, якщо ми не припинимо спалювати викопне паливо.
Тому вони звернулися до найвищого суду у світі, який постановив, що уряди мають юридичну відповідальність протидіяти змінам клімату. Тепер ООН може ухвалити резолюцію, щоб перетворити це рішення на реальні глобальні дії.
Голосування відбудеться вже за кілька тижнів — але Трамп чинить на уряди величезний тиск, щоб вони відхилили цей план. Потужна хвиля громадської підтримки може змінити результат. Підпишіть зараз, щоб вплинути на хід голосування.
Розкажіть вашим друзям