Update your Cookie Settings to use this feature.
Click 'Allow All' or just activate the 'Targeting Cookies'
By continuing you accept Avaaz's Privacy Policy which explains how your data can be used and how it is secured.
Got it

ACTA: nowe zagrożenie dla sieci

Do wszystkich eurodeputowanych:

Jako świadomi obywatele międzynarodowej społeczności, zwracamy się z prośbą o wsparcie dla wolności i swobody w Interneci i wzywamy do odrzucenia ratyfikacji Umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrabianymi ACTA. Internet to kluczowy element wymiany innowacyjnych idei, informacji i promocji demokracji na całym świecie. Apelujemy byś dowiódł oddania dla międzynarodowego przywódctwa i walczył o ochronę naszych praw.

Enter your email address:
By continuing you agree to receive Avaaz emails. Our Privacy Policy will protect your data and explains how it can be used. You can unsubscribe at any time.

Recent signers

ACTA: nowe zagrożenie dla sieci

W zeszłym tygodniu, trzem milionom z nas udało się zwalczyć amerykański atak na światowy Internet! --- obecnie nadciąga następne niebezpieczeństwo, ale nasza globalna społeczność walcząca o wolność Internetu jest świetnie przygotowana by zniszczyć je w zarodku.

ACTA – międzynarodowy traktat, który pozwala korporacjom cenzurować Internet, negocjowany za zamkniętymi drzwiami, przez grupkę najbogatszych państw i przedstawicieli największych korporacji. Traktat stworzyłby nowe, podejrzane gremium wyposażone w środki pozwalające patrolować działalność każdego z nas w Internecie i wprowadzać ogromne kary – włącznie z karą więzienia – dla ludzi, którzy według nowej umowy szkodziliby interesom jej twórców.

Europa podejmuje obecnie decyzję na temat ewentualnej ratyfikacji ACTA – bez niej międzynarodowy atak na wolność Internetu byłby niemożliwy. Wiemy, że ACTA sprzeciwia się już bardzo wielu, ale część członków Parlamentu cały czas waha się czy nowych umów nie ratyfikować – wywrzyjmy na nich presję, której potrzebują by odrzucić proponowane prawo. Podpisz petycję – jeśli uda nam się zebrać 500 tys. podpisów, w Brukseli doręczymy je do rąk własnych przywódcom europejskim.

Posted:

Tell Your Friends