Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem

Poważne zagrożenie dla Wielkiej Rafy Koralowej

Do Premiera Kevina Rudda, Ministra Środowiska Marka Butlera i potencjalnych inwestorów Abbot Point:

Jako zaniepokojeni obywatele na całym świecie, wzywamy Pana do walki o ochronę Wielkiej Rafy Koralowej, a tym samym do stanowczego sprzeciwu wobec projektom budowy kopalni w pobliżu tego wspaniałego rezerwatu przyrody. Port Abbot Point i podobne przedsięwzięcia bezpośrednio zagrażają istnieniu tego niepowtarzalnego obiektu światowego dziedzictwa.

Wpisz swój adres e-mail:
Podaj swój numer telefonu, jeśli chcesz kontaktować się z nami przez telefon lub sms
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Poważne zagrożenie dla Wielkiej Rafy Koralowej

Taki scenariusz trudno byłoby samemu wymyślić. Przedstawiciele australijskiego przemysłu węglowego, znani ze swej lekkomyślności, mają nowy plan: kiedy cała planeta walczy z konsekwencjami zmian klimatycznych, w Australii planuje się budowę największego kompleksu kopalni węgla oraz pasa transportowego łączącego ją z portem, biegnącego nad Wielką Rafą Koralową!

To fatalny, destrukcyjny w skutkach pomysł i grupa inwestorów Aurizon, która go wspiera, dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli wyrazimy nasz sprzeciw, przekonamy ich do zarzucenie tego projektu. Jeden z potencjalnych sponsorów wsparł nawet ostatnio klimatyczny aktywizm!

Jeśli milion z nas sprzeciwi się temu szalonemu pomysłowi, w ciągu następnych kilku godzin Aurizon wstrzyma swoje fundusze i być może przekonamy Premiera Australii do interwencji w tej sprawie. To po to powstał Avaaz, zabierzmy wspólny głos w istotnej sprawie!
Opublikowane:

Powiadom znajomych