Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

Alarm klimatyczny: dołącz do apelu o 100% czystej energii

Do przywódców politycznych Europy:

Naukowcy ostrzegają, że zmiana klimatu wymyka się nam spod kontroli. Zagraża naszemu przetrwaniu i wszystkiemu, co kochamy. Apelujemy o opracowanie planów jak najszybszego powstrzymania globalnego ocieplenia, zanim osiągnie nieakceptowalny poziom 1,5 stopnia Celsjusza. Oznacza to powzięcie konkretnych kroków w celu zmniejszenia globalnej emisji dwutlenku węgla o połowę do 2030 roku oraz do zera przed 2050 rokiem, a także przedstawienie społeczeństw i gospodarek na 100% czystej energii. Domagamy się również, aby tę operację przeprowadzono w sprawiedliwy sposób, zapewniając konieczną ochronę najsłabszym z nas. Świat zasługuje na to, by go ocalić. To nasza odpowiedzialność i dziś musimy jej sprostać.

E-mail:
Przepraszamy, petycja Avaaz wymaga urochomienia javascript w twojej przeglądarce. Please turn on javascript and try again. (Here are some instructions on how to turn on javascript)< BR>
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Dzieje się coś WIELKIEGO! Przywódcy polityczni Europy wkrótce postanowią, czy CAŁKOWICIE zaprzestać emisji dwutlenku węgla!

Jeśli podejmą taką decyzję, będzie to olbrzymi krok ku bezpieczniejszej przyszłości klimatycznej dla wszystkich ludzi. Ale kraje uzależnione od brudnej energii, takie jak Polska, próbują zablokować ten plan – dlatego to my musimy stanąć w jego obronie.

Pokażmy, że opinia publiczna całego świata masowo popiera to rozwiązanie. Zdobądźmy jak najwięcej podpisów, a Avaaz przekaże petycję władzom państw UE przed spotkaniem, na którym politycy podejmą decyzję. Dołącz do pilnego apelu o 100% czystej energii – zrób to dla klimatu!
Opublikowane: 4 czerwca 2019

Powiadom znajomych

Udostępnij link tej kampanii na Twitterze, Skypie lub Facebooku: