

Eurowizja to nie scena dla zbrodni wojennych Izraela!
Do Europejskiej Unii Nadawców:
My, obywatelki i obywatele całego świata, usilnie apelujemy o zawieszenie uczestnictwa Izraela w konkursie piosenek Eurowizji do czasu, aż rząd tego kraju zaprzestanie ataków na ludność cywilną w Strefie Gazy i w pełni podporządkuje się międzynarodowemu prawu humanitarnemu.
Podpisz się pod apelem do organizatorów Eurowizji:
Ostatnio podpisali
Do Europejskiej Unii Nadawców:
Rosja została wykluczona z Eurowizji już na drugi dzień po napaści na Ukrainę. Dlaczego Izrael nadal bierze w niej udział mimo popełnionych w Strefie Gazy zbrodni wojennych? Część krajów, w tym Hiszpania, Islandia i Słowenia, nazywają tę hipokryzję po imieniu – i nie są osamotnione. Głos zabierają artyści, stacje telewizyjne i tysiące osób z całego świata.
Mamy tylko kilka dni, by nasze głosy dotarły do organizatorów konkursu. Dołącz do apelu o wykluczenie Izraela z Eurowizji w czasie, gdy kontynuuje on nieludzkie ataki na Palestyńczyków. Podpisz i powiadom wszystkich znajomych!
Zdjęcie: Anas-Mohamed
Opublikowane:
Powiadom znajomych