Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem

Izrael / Palestyna: Stop przelewaniu krwi dzieci

Do prezydenta USA Joe Bidena, emira Kataru Tamima ibn Hamada Al Saniego, prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana, kanclerza Niemiec Olafa Scholza i wszystkich światowych przywódców:

Branie dzieci na cel militarnego ataku jest plamą na sumieniu całego świata. Żądamy, abyście wykorzystali swój polityczny wpływ do powstrzymania izraelskich ataków bombowych na obszary, na których przebywają dzieci, a także byście doprowadzili do wyswobodzenia rodzin i dzieci przetrzymywanych przez Hamas oraz do uwolnienia palestyńskich dzieci z wojskowych więzień w Izraelu. Macie wystarczająco dużą władzę, by zapewnić tym dzieciom ochronę i doprowadzić do przerwania tej wojny, zanim będzie za późno.

Wpisz swój adres e-mail:
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Izrael / Palestyna: Stop przelewaniu krwi dzieci


Setki tysięcy ludzi w Gazie w Gazie szuka pośród gruzów swoją bliskich i wydobywa małe, bezwładne ciałka. Dźwięczy mi w uszach płacz izraelskich rodzin, wstrząśniętych okrucieństwami, jakich dopuścił się Hamas.

A będzie jeszcze gorzej. Izrael ogłosił, że setki tysięcy dzieci zamieszkujących Gazę mają tylko kilka godzin na opuszczenie swoich domów – w przeciwnym razie grozi im śmierć!

Nie pozwólmy, by do tego doszło. Potrzebne jest porozumienie z Hamasem, na mocy którego Hamas uwolni dzieci i rodziny, które przetrzymuje jako zakładników, zaś Izrael wypuści na wolność więzione palestyńskie dzieci i zaprzestanie ataków wojskowych na szkoły i inne miejsca, gdzie przebywają dzieci.

Nasz ruch może sprawić, że ta machina wojenna zatrzyma się choć na chwilę. Wznieśmy wielki okrzyk protestu ludzi z całego świata. Zwróćmy się do przywódców USA, Kataru, Turcji i Niemiec: niech użyją swoich wpływów i nakłonią Izrael i Hamas, by ocaliły życie dzieci po obu stronach.

Opublikowane:

Powiadom znajomych