Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem

Marihuana, która leczy

Do posłów i posłanek na Sejm RP oraz ministra zdrowia, Konstantego Radziwiłła:

Wzywamy Was do podjęcia natychmiastowych działań na rzecz zalegalizowania medycznej marihuany w Polsce. Szukający pomocy chorzy, cierpiący pacjenci, a także ich rodziny nie mogą być dłużej skazywani na niepewność, czekanie lub nielegalne podziemie. Oczekujemy, że podczas najbliższego posiedzenia Sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się złożonymi projektami ustaw i doprowadzi do jak najszybszego doprowadzenia ich pod głosowanie.

Wpisz swój adres e-mail:
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Marihuana, która leczy

Mój syn Max ma 6,5 roku i choruje na padaczkę. W ostatnich dniach jego stan zdrowia znacznie się pogorszył, bo program leczenia medyczną marihuaną, z którego korzystał, właśnie został zamknięty. Musimy przekonać Ministra Zdrowia, aby przyspieszył prace nad pełnym zalegalizowaniem takiej terapii.

Jako matka pierwszego w Polsce dziecka leczonego medyczną marihuaną przeszłam przez piekło, aby ratować mu życie. Mój upór sprawił, że Ministerstwo Zdrowia zaczęło rozważać zmianę stanowiska, a 68% Polek i Polaków popiera legalizację medycznej marihuany. Jednak Ministerstwo nadal zwleka z podjęciem ostatecznej decyzji!

Jeśli zbierzemy 50 tysięcy podpisów, osobiście dostarczę petycję Ministrowi Radziwiłłowi jeszcze przed kluczowym posiedzeniem Sejmu. Działania parlamentarzystów i ministra mają realny wpływ na zdrowie tysięcy pacjentów. Chorzy nie mogą czekać tylko dlatego, że politycy i urzędnicy się boją. Podpisz petycję już teraz. Zdrowie nie może być nielegalne.

Dorota Gudaniec wraz z zespołem Avaaz

Powiadom znajomych