Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
STOP gigantycznej rzezi wielorybów!
STOP gigantycznej
rzezi wielorybów!

Podpisz petycję do rządu Norwegii, do Komisji Europejskiej oraz do przywódców wszystkich krajów, na których wody wpływają norweskie statki wielorybnicze:

Jako obywatele i obywatelki całego świata apelujemy do rządu Norwegii o zaprzestanie rzezi wielorybów. Do wszystkich pozostałych adresatów tej petycji apelujemy: nie wpuszczajcie do swoich portów norweskich statków z ładunkiem mięsa wielorybów. Ustanowicie w ten sposób precedens, który ocali tysiące wielorybów i pomoże doprowadzić do zakazania połowu wielorybów w całej Europie.

Wpisz swój adres e-mail:
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Podpisz petycję do rządu Norwegii, do Komisji Europejskiej oraz do przywódców wszystkich krajów, na których wody wpływają norweskie statki wielorybnicze:
"Jako obywatele i obywatelki całego świata apelujemy do rządu Norwegii o zaprzestanie rzezi wielorybów. Do wszystkich pozostałych adresatów tej petycji apelujemy: nie wpuszczajcie do swoich portów norweskich statków z ładunkiem mięsa wielorybów. Ustanowicie w ten sposób precedens, który ocali tysiące wielorybów i pomoże doprowadzić do zakazania połowu wielorybów w całej Europie."
Dowiedz się więcej:

W Norwegii wciąż odbywa się tradycyjny, coroczny rytuał – okrutna rzeź setek wielorybów. Ale mamy plan, jak przekonać Norwegię, by nie szła tą drogą.

Wieloryby to cudowne, piękne zwierzęta. Dziś już wiemy, że porozumiewają się ze sobą swoim niesamowitym „śpiewem” i odczuwają emocje podobne do ludzkich. Ale Norwegia co roku urządza bezlitosne polowanie na wieloryby, by produkować z nich karmę dla zwierząt i kosmetyki. Dłużej tak być nie może.

Norwegia zabija najwięcej wielorybów na świecie, a mimo to jak dotąd uniknęła potępienia ze strony opinii publicznej. Jeśli nagłośnimy tę sprawę, możemy przekonać kraje Europy, by nie wpuszczały norweskich statków wielorybniczych do swoich portów. Właśnie w ten sposób wywarliśmy skuteczny nacisk na Islandię. Powtórzmy tamten sukces! Podpisz petycję.

Powiadom znajomych